Back to Question Center
0

Kust saada infotorgist lingid?

1 answers:

Tänapäeval on infograafikud üha populaarsemaks muutumas. Tegelikult on need kasuliku teabega pilkupüüdvad pildid hinnanguliselt 30 korda tõenäolisemad, kui lugeja "digestierib", mitte igapäevaste lihtsate tekstikirjadega. Sellepärast on küsimus, kust infograafi lingid saada, täiuslik tähendus. Jah, see on tõsi, infograafia võib pakkuda online-äri jaoks suurepäraseid tulemusi. Kõik, mida peate veenvalt leidma, on mõistlike väärtuste ja visuaalse sisu kombineerimine - nii visuaalselt meeldiv ja huvitava ja huvitava teabe edastamine õigele teemale õigele publikule. Veelgi enam, kui teil on hea ja veenev infogrammide kogum, muudab teie sisu tervislikuks viiruslikuks. Sel moel on häid infographics'ilt päris hea HQ-i tagurpidi tekitav potentsiaal, samal ajal parandades teie veebisaidi või blogi edusamme SEO skaalal. Niisiis, kust saada infolehtede lingid? Enne kui ma näitan sulle nimekirja selle peamistest allikatest, alustame mõningate põhiliste määratlustega. Millised on ideaalid infografikute jaoks? Siin on kolm peamist tegurit, mis muudavad iga hea - hämmastav disain, reklaam ja edastamine ning hästi uuritud statistika.

  1. Disain on ilmselt esimene asi, mida iga infograafia vajab, et alustada tööd. Kõik, mida vajate infograafiliste nähtudega viiruse saamiseks, on nende visuaalselt atraktiivne ja professionaalse disainiga kokkupuutumine.
  1. Edendamine ja teavitustegevus on infograafide jaoks hämmastav disain ja nende tegelik väärtus on hästi uuritud statistika jaoks. Võttes arvesse, et infografikat ei reklaamita õigesti (i. e. , mille korralik massiteabevahendus ja näiteks e-posti kaudu edastamine), on ülejäänud jõupingutused kindlasti peaaegu kasutud.
  1. Põhjalikult uuritud statistika tähendab seda, et igasugune infograafiline teave peaks sisaldama mõnda väärtuslikku teavet, näiteks huvitavat statistikat, haruldasi fakte antud teema kohta, peent visualiseeritud ülevaadet või midagi muud kui kaalukaid tabeleid või diagramme.

Siin on see, kust lugejaid infografiatsioone saada - allpool on nimekiri neljast kõige soovitatavast veebiraamatusest, mis aitavad teil oma esimest projekteerida:

  • Piktochart on lihtne Kasutatav tööriist kõrgekvaliteetsete tagasilinkide jaoks HQ infogrammi loomiseks. Tee oma iga infograafi hõlpsalt viiruse. Kõik, mida vajate, on mõnda aega investeerida kohutava infografoogiabi loomisse, mis võiks öelda, et jagamine on teretulnud. Piktocharti tasuta plaan annab teile sobivad disainilahendused, mistõttu, kui olete nõus ja valmis töötama kvaliteetsemate infografikutega, peaksite kaaluma tasulise tellimuse saamist.
  • Canva on veel üks hea allikas, mis aitab teil kasutada infografiseerimismallide tasuta vorme. Ja nad on suurepärased! Kasu professionaalselt häälestatud infograafiast, et luua veelgi rohkem tagasilinke, tuua, jagada ja järgida.

  • Veerg Infographics on kõige lihtsam infographic tegija tööriist võite ette kujutada. Kas teil on suurepärane disain, kes valib ühe üle viiekümne professionaalselt kujundatud disainilahenduse - vaid mõne klikiga.
  • Fiverr on viimane pakutav võimalus neile, kes otsivad, kust saada infolehtede lingid. Fiverr hakkab saama teie parima lahendusena, kui soovite infografiidi disaini tellida - alates 5-dollarist kõrgekvaliteetse infograafia jaoks, mis on loodud just teie veebisaidi või blogi jaoks Source .
December 22, 2017