Back to Question Center
0

Millised on tagasiside saamiseks parimad viisid?

1 answers:

Üks parimaid viise, kuidas saada otsingumootoritest orgaanilist linki mahla, on kvaliteetsete tagasilinkide loomine. Probleemiks on see, et paljud veebisaitide omanikud ja ka SEO-spetsialistid ei tea, kuidas lingid mahepõllumajanduslikult saada. Teie sisu mängib teie optimeerimiskampaania keskel, kuid kui teil pole suurt hulka lojaalseid jälgijaid, ei pruugi teie veebisait SERP-i kunagi kõrgeid positsioone hinnata, sest see ei näe teie potentsiaalsetele klientidele, kes viivad teie saidile kvaliteetset liiklust.

Selles artiklis leiate kindlad tööviisid, et saada oma saidile parima kvaliteediga lingid ilma sisu loomata.

best way to get backlinks

Parim viis oma domeenil tagasilinkide saamiseks

  • Leia kõik oma online-äri mainimised ja küsige tagasi lingid

Kui teil on pikendatud olemasolev domeen ja teie sisu on koostatud lugejaga, siis tõenäosus, et keegi on oma saidi viitena maininud, on kõrge. Kuid enamikul juhtudel ei anna nad kellegi kohta mainimata linki. Teie ülesandeks on leida need mainimised ja muuta need asjakohaste tagasilinkideks. Saate seda teha, pöördudes veebisaitide omanike või blogijate poole, kes suunavad teie ettevõtte oma lehtedele. Kui nad hindavad teie saiti ja huvitavad ärisuhted teiega, siis tõenäoliselt aktsepteerivad nad teie ettepanekut.

Nende mainimuste leidmiseks oma domeeni kohta võite kasutada erinevaid professionaalseid tööriistu nagu Semalt Website Analyzer või Moz Web Explorer. Need tööriistad aitavad teil leida kõiki veebisaite, mis on teile mainitud. Võite otsida mõnda neist tööriistadest, kasutades märksõna või domeeni nime. Viimaste märkmete leidmiseks võite mainida perioodi ja ekspordite saadud andmeid Exceli vormingusse.

Võite võtta ühendust veebisaitide omanike või blogijatega, kes on maininud teid e-posti või sotsiaalmeedia linkide kaudu.

Samuti võite saada kasu Semalt Website Analyzerist, kes otsib konkreetset veebisaiti või saitide gruppi, mis kasutavad teie ettevõtte jaoks spetsiifilisi otsingutermineid.

get backlinks

  • Otsige surnud Wikipedia linke ja saada tasuta, kvaliteetseid lingid

Wikipedia on üks kõige autoriteetsemad veebisaidid maailmas. Sellepärast saate sellel allikast parima kvaliteediga lingid teha imesid. Võite süsteemi petta ja leida surnud linke, et neid parandada teie saidi asjakohaste linkidega. Valige ainult need artiklid, mis kuuluvad teie niši. Kui olete leidnud oma leheküljega seotud rikkalikku linki käsitlevat Wiki-lehte, vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + F ja tippige kustutatud link. Teie surnud linki asendamiseks peate looma konto Wikipedias, logige sisse selle süsteemiga, jõudma asjakohastesse artiklitesse, kus on purunenud linke, klõpsake redigeerimise allika valikut ja asendage surnud link oma tagasilinkiga.

Selle menetluse lõpuleviimiseks avage lehe alaosa ja valige jaotis "redigeeri kokkuvõtet. "Siin peate lühidalt kirjeldama tehtud muudatusi ja vajutama nuppu" See on väike muudatus "ja seejärel" salvesta muudatused ". See on kõik, nüüd on Wikipedia omamoodi teie domeenile kvaliteetne link, mis parandab teie brändijõudu veebis Source .

December 22, 2017