Back to Question Center
0

Kas 2018. aastal on tagasilinkide leidmine lihtne?

1 answers:

Viited hoone on alati mänginud peamist rolli otsingumootori optimeerimine. Kuid hoonete ühendamise meetodeid on igal aastal muudetud. Suurim ilmnes 2013. aastal, kui Google lõi oma Penguini värskenduse. See värskendus tõi välja kõik punktid, suurendades sissetulevate lingvistide kvaliteeti ja detekteerides kõiki rämpsposti linke.

Meie päevadel on link hoone väga vastuoluline küsimus. Üks konkreetne väide, et väliste sidemete väärtus on vähenenud, samas kui teised väidavad, et selle tähtsus on aastate jooksul pidevalt tõusnud. Neid vääritimõistmisi põhjustavad lingid rämpssisalduse devalveerimine ja pidevad Google'i värskendused, mis muudavad selle valdkonna prioriteete.


Kuid ükskõik, mida olete kuulnud link hoone, see siiski mõjutab otseselt saidi paremusjärjestusest. Ükski veebisait ei pruugi SERP-i kõrgel tasemel ilma kvaliteedita ja asjakohaste sissetulevate lingideta.

Praegu läheb 2017. aasta lõpp ja me oleme eelõhtul 2018. aasta jõulupühadeks. Google jätkab võitlust rämpsposti linkide loomise tehnoloogiate vastu ja auhindu asjakohaste sissetulevate linkide eest. Rämpsposti linkide loomise tehnikad on kadunud. Üha rohkem veebimeistreid otsustavad investeerida kvaliteetse sisu kujundamisse ja linkide ülesehitamisse. See põhjustab selles valdkonnas suurt konkurentsi.

Üks ei saa aidata, kuid ei tea, millised on uued muudatused, mida saame kogeda linkide ehitussfääris 2018. aastal. Veebisaidi omanikuna peate teadma, mis töötab ja mis mitte.

Selles artiklis leiate mõningad tulevikukindlad viisid, mis aitavad teil püsida otsingumootori optimeerimise mängu tippu.

Kuidas lingid tagasi saada 2018. aastal?

  • Tee kõik käsitsi

Me elame täiesti automatiseeritud maailmas, kus käsitsi loodud asjad on väga väärtuslikud,. Veenduge, et viitaksite oma turunišši juhtidele, et omandada kvaliteetseid tagasilinke. Ärge püüdke automatiseerida e-kirju, kuna adressaat on neid rämpspostiks.

Lisaks sellele ei kuulu automatiseeritud lingi loomise tarkvara, kuna see võib negatiivselt mõjutada saidi positsioone ja kaubamärgi mainet. Soovitan tungivalt kutsuda professionaalseid SEO-eksperte, kes suudavad veebisaidile linke luua käsitsi.

  • Pilvelõhkuja link hoone tehnika

See on lemmik sisusõit tehnika, mida kasutavad SEO spetsialistid, et saada linke veebiallikaga. Selle aluseks on teie nišš sisaldava kvaliteetse sisu leidmine, mida juba peetakse lugupeetava allikana ja otsides võimalusi sama sõnumi paremaks sisustamiseks.

Teil on vaja jälgida uute turundusnišide sisupakkumisi, et oma lingid sealt välja panna. Kui see sisu on avaldatud usaldusväärse veebiallikaga, on see tõenäoliselt juba kõrgel kohal. Sellepärast on teil suurepärane võimalus saada litsentraliseeritavat mahla autoriseeringuallikast. Teadusliku sisuga materjalide loomise kaudu saate esialgse tulemuse ületada ja saada sellest hea vastuse Source .

December 22, 2017