Back to Question Center
0

Kas on võimalik kõiki teie tagasilinke Google'iga jälgida?

1 answers:

Nagu näitab praktika, veebisaidid, mis otsustavad palgata mõnda ebaprofessionaalset SEO konsultanti või kolmanda osapoole tundmatut optimeerimisagentuuri, jõuavad tavaliselt nende pingeread ja Google'i karistused. Ebamõõdetud veebimeistrid lubavad tavaliselt oma klientidele kiiret kasvu ja luua sidemeid, kasutades spämmide võtteid.

See postitus on pühendatud off-site optimeerimisele, mida pakutakse nii professionaalselt kui ka ebaprofessionaalselt ning tagasilinkide rolli nendes protsessides. Lisaks arutleme, kuidas halb tagasilink võib teie veebisaidi auaste ja mainet mõjutada.

track your backlinks

Kuidas leida halb tagasilinke?

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas halvad lingid erinevad headest? Sellele küsimusele vastab õige veebisaidi kvaliteet. Madala kvaliteediga lingid on hõlpsasti tuvastatavad. Kuid mõnikord peate veebisaidi uurimistöö tegema, et mõista, miks lingid negatiivselt mõjutavad teie saidi SEO-d.

On mõned meetodid, kuidas saate eristada kvaliteetseid ja halva kvaliteediga tagasilinke:

  • Lingid veebiallikast, mis alles alustasid tagasi lingi loomist

Kui veebisaidil asuvad postitused ei ole veenvad ja puuduvad uurimistulemused, võib selline veebiallikas olla ainult teiste veebisaitide linkimine. Kui veebisait asetatakse WordPressi sisuhaldussüsteemile ja kasutatakse vaikemõeldud TwentyEleveni teema, võib see olla madal, autoriteetse kvaliteediga veebisait, mis on loodud selleks, et teie raha välja tõmmata.

  • Lingid teiste veebisaitide kommentaaridest

Sa oled ilmselt jälginud seda blogi linkide loomist. Lingid automaatselt genereerivad programmid kasutavad roboteid teiste veebisaitide kommentaaride sisestamiseks. Need kommentaarid tunduvad tavaliselt loomulikud, sest automatiseeritud süsteem muutub meie päevade jaoks arukaks. Neid rämpsposti kommentaare saab isikupärastada ja isegi sisaldada autorinime. Rämpsposti kommentaarid ei saa teie lingi profiili väärtust tuua.

  • Linkinid, mis on ümbritsetud madala kvaliteediga, eksemplaridega

Tavaliselt on veebipõhised allikad, mis on loodud linkide genereerimise eesmärgil, sisu, millel pole mingit mõtet või kopeerige teistelt veebisaitidelt lihtsalt kleepige. Mõned pettusega linkide loomise asutused töötavad spetsiaalselt välja veebisaitidel teemasid, et neid linke luua, ja eemaldada saadud lingid asjassepuutuvateks. Tõenäoliselt tuvastab Google selle lühikese aja jooksul ja tabab neid veebiallikaid karistustega. Selle tulemusel saate oma saidile teise madala kvaliteediga tagurpidi.

track backlinks

Kuidas jälgida oma madala kvaliteediga lingid?

Eelmises osas oleme arutanud, kuidas eristada madalkvaliteedilisi tagasilinke. Nüüd on aeg kaaluda, kuidas need halvad lingid välja lülitada, et vältida pingeread ja Google'i karistused.

Lihtsaim viis on pöörduda veebisaidi omaniku poole, kus on pahatahtlik link ja paluda tal seda eemaldada. Tõenäoliselt näete veebimeistreid, kes paluvad teil lingi eemaldamise eest maksta. Sellisel juhul on parim võimalus Google Lingi lahtipakkimise tööriistaga soovimatud lingid eirata, kui neid ei saa käsitsi eemaldada Source .

December 22, 2017