Back to Question Center
0

Kas te saate mulle öelda, kuidas luua lingid 2016. aastal veebis 2. 0 sidudes tavasid?

1 answers:

Enne midagi muud, näeme seda - Web 2. 0 linkimisega seotud toimingud ikka veel toimivad! Nii et kui soovite teada saada, kuidas luua tagasilinke 2016. aastal, võtke ära parimad veebid 2. 0 sidudes tavasid, vaadake allpool lühikest juhendit. Meie eesmärk on suurendada oma veebisaidi või blogi pingeread - ilma et kahjustataks elavate otsijate keskmist kasutajakogemust. Ja muidugi soovite, et kõik oleks paigas, et vältida kahtlustatavat lubamatut taktikat või skeeme. Sel moel võite potentsiaalselt minna põhiliste veebimeistri juhiste rikkumise eest ja seega teeni ennast tõsiseltvõetava karistuse eest. Sellepärast ma näitan sulle, kuidas 2016. aastal luua lingid kõige paremini ja turvalisemalt, mitte Google'i.

Pidage siiski meeles, et veebi 2 loomiseks on kasu. 0 tagasilinke peaksite käima hästi tasakaalustatud üldises SEO strateegias. Ja see nõuab, et investeerite palju aega ja vaeva, luues ainult suhteliselt töövaid linke, mis võivad teie lehe külastajatele tegelikku väärtust pakkuda. Vastasel korral tõstab teie veebisait Google'iga punase lipu ja see jõuab alati järjestuses karistuseni - varem või hiljem. Sellepärast peate alati hoiduma nendest paljudest veebisaitidest, mis lubavad mitmesuguseid pakkimata pakendeid või isegi suuri hulga makstud peakorteri tagasilinke - nende meeletu sõnadega, milles väidetakse, et kõik nende lingid on ainult kõige autoriteetsematest ja parematest PR veebisaitidest ja ajaveebidest.

See on ainult minu õiglane hoiatus, et saaksite seda iseenesestmõistetavaks pidada - kiirustades kiirustades, tähendab see, et mitte ainult ei raiska seda raskelt teenitud raha, vaid muudab kõike ettevaatlikuks ja tõenäoliselt pigem kahjuks kui hea. Nii läheme tagasi punkti - veebi 2 loomine. 0 linke, mis suudavad tõepoolest pakkuda parimaid tulemusi SEO. Allpool on nimekiri peamistest punktidest, mis aitavad teil 2016. aastal lingid luua - õige tee.

Looge veebipõhine kohalolek

Looge oma põhilise ettevõtte veebisaidi või blogi aktiivse ja pikaajalise sotsiaalse esinemise õige alus. Teie esimene samm on teie profiilide lõpuleviimine suuremas veebis 2. 0 sotsiaalseid saite, mis on seotud teie niši või üldise teema aruteluga. Nii et ma hakkan mõtlema, kuidas luua tagasilinke 2016. aastal juba algusest peale - alustame oma profiilide täitmisega järgmistes sotsiaalsetes kohtades:

  • täidate oma isiklikku lehte teenuses Google'i minu ettevõte;
  • loo Yelpi oma leht;
  • täielikke sotsiaalseid kontosid Twitteris, Facebookis, LinkedInis;
  • jätkata Alexa lehe lingi kinnitamist;
  • külasta TripAdvisor (peate tegema, kui teil on B2B, või teie ettevõttel on telliskivi ja mört).

Määra kindlaks kaubamärgi nimi

Kui kõik sotsiaalsed kontod ja profiililehed on paigas, on aeg lisada lingid oma põhilehele tagasi iga. Ärge unustage, et ankurdaksite just teie loodud lingid õigele märksõna tekstile. Näpunäide. Hea ajaveebi või hästi struktureeritud toetavate lehtede kasutamine koos küsimustega ja vastustega (nt Quora). See töötab nagu põrgu!

Looge ühenduse lehti

Lõpuks peate tegema ainult selleks, et hoida ära SEO maailmast ja töötada hästi kvaliteetset sisu, mis pakub kasutajatele väärtust. Selleks, et kõik oleks looduslikuks, peaksite keskenduma järgmistele asjaoludele:

  • hõõguv sisu postitama, et see oleks aeg-ajalt seotud;
  • , mis hoiab kuni viit linki nädalas;
  • reklaamiteadete avaldamine Tumblr blogides, Facebooki fännilehed, WordPressi blogid, kontod Instagram'is ja YouTube'i videokanalid Source .
December 22, 2017