Back to Question Center
0

Millised on minu veebisaidil tagasilinkide saamise võimalused?

1 answers:

Tagasilinke teenib veebisaidi optimeerimise elujõudu ja mängib peamist rolli otsingumootori optimeerimise mängus. Seepärast investeerivad SEO eksperdid teatud linkide loomiseks, kas nad järgivad Google'i juhiseid või mitte. Linkide genereerimise levimisviisid hõlmavad külalisate postitusi, ühiskasutuse, blogipostitust, teavituskampaaniaid ja tasulisi linke.

Need lingid hoonetehnikate abil võivad teie SEO jõupingutusi kaasa aidata või neid üldse hävitada. Enamiku veebisaitide omanikud võtavad sõna "SEO panus" oma veebiallikate hinne paranemisena. Siiski on kurb tõde sellest, et isegi kui teete kvaliteetse lingi profiili, pole garantiid, et saate otsingumootorit kõrgel positsioonil.

how to get backlinks to my website

Selles artiklis leiate mõned põhjused, miks välised lingid otseselt ei mõjuta teie positsiooni postitust otsingutulemuste lehel.

Miks teie saidile tagasilinke ei ole alati tulemuslik?

Kui sa saad saidile väliseid linke pettusega rämpsposti teel, ei tee see sulle palju kasu. Mitme madala kvaliteediga lingid kolmandate osapoolte veebisaitidelt ei anna teile SERP-i. Google ei saa mitte ainult oma saidi TOP-i tulemusi hinnata, vaid ka teie riski selle eest karistada.

Tänapäeval on veebimeistrid teadlikud rämpsposti lingidest, nagu välistest linkidest linkifarmidest, rämpsposti kommentaaridest, reklaampostitustest ja spoonitud artiklitest. Kuid mõned veebisaitide omanikud, eriti need, kes on selles valdkonnas uued, võivad kergesti leida viise, kuidas saada lühikese aja jooksul veebiallikatele palju linki mahla. Soovitan tungivalt vältida pettuste linkide loomise meetodeid, kuna Google muutub nüüd arukamaks ja suudab kiiresti tuvastada kõik reeglite rikkujad ja karistada neid. Te ei saa kunagi teada, kuidas Google tõlgendab seda või selle tagurpidi. Vahel otsivad roboteid lihtsalt ignoreerivad rämpsposti veebisaitide linke ja ei arvesta nende liiklust.

Selleks, et saada nähtav tulemus oma link hoone kampaania, peate olema kindel, et loote linke saidid, mis on - autoriteetne, asjakohane teie turunišši, usaldusväärsed, hästi indekseerimise ja seotud teiste autoriteetne, usaldusväärsed ja usaldusväärsed saidid.

Veel üks tavaline veendumus selles valdkonnas on see, et teenimine backlink ühel TOP veebiallikatest nagu Entrepreneur, Forbes või New York Times võib kiiresti tõsta veebisaiti SERP-ile. See ei tööta alati reaalselt sama. See link võib aidata teie saidil kõrgemat auastamist ja tuua teile palju ümberehitatud liiklust või ei mõjuta üldse teie mõõdikuid.

how to get backlinks

Mida me ei saa kunagi kindlasti teada, on link hea või halb otsingu nähtavus, sest Google saab hõlpsalt tõlgendada seda ei ole 100% asjakohane, kuid mahepõllumajanduslikult saadud link tasutud.

Sama olukorda võib täheldada ka blogi kommentaarides. Mõnel juhul annavad need lingid teie saidile palju väärtust, kuid mõnikord märgitakse need teie ettevõtte spämmi viidetena. Kõik teie blogi kommentaarid võivad teie saidil avaldada erinevaid tulemusi Source .

December 22, 2017