Back to Question Center
0

Kuidas. edu lingid võivad mõjutada teie saidi SEO?

1 answers:

Edu tagasilinke peetakse kõige väärtuslikumaks, kuna need pärinevad usaldusväärsetest ja usaldusväärsetest valdkondadest. Neid kasutatakse tavaliselt kolledžites, ülikoolides, kõrgkoolides ja teistes haridusasutustes. Kuna need pakuvad kasutajatele väärtuslikku väärtust, hindab Google neid kõrgelt ja SERP-i kõrgeima hinnangu järgi.

See võtab palju aega ja jõupingutusi, et pääseda lingid sellistest veebisaitidest. Siiski on kasu see, et te ei tohiks ilmselt olla konkreetse haridusalase asjatundja asjatundja, et saada tagurpidi sellele saidile.

Kui teil on raske saada kvaliteeti. edu lingid saidile, see postitus on teile väärtuslik, sest ma kogun siin kõiki kõige kauplemislinki hoonetehnikaid.

edu backlink

Kasu. edu lingid

  • Google hindab kõrgelt kõiki edu. domeenid ja seejärel meelitab teie saidi väga assortatiivseks, kui saate nende valdkondade väliseid linke;
  • Kõik hariduslikud veebiallikad on kvaliteetsed ja väärtustavad kasutajaid;
  • Lingi lisamine. edu domeen, saate palju sihitud liiklust, mida on lihtne teisendada;
  • Saage veebisaidi väärtust ja tõde.

Kuidas ehitada kvaliteeti. edu lingid?

  • Anna stipendiumid

Heade suhete loomiseks ülikoolide ja keskkoolidega saate anda oma õpilastele stipendiumi ja stipendiumi.

Võite alustada haridusasutuste veebiotsingu tegemist Google'i või muude kohalike kanalite kaudu, mis võivad teie päringule anda asjakohast teavet. Veenduge, et teie valitud õppeasutusel on palju külastajaid või küsige, kas ülikoolil või koolil on kogukond. Reach out inimestele, kes vastutavad nende kogukondade eest. Tuginedes teie tööstusele või teie jaemüügi toodetele, saate seda pakkuda. edu ressursse, millel on erinevad eelised tagasilinkide eest. Näiteks kui ostate spordivarustust, võite pakkuda stipendiumi üliõpilastele, kellel on sport. Kui teil on võimalus saada käputäis tagurpidi. edu veebiallikas, mis on teie turunišši jaoks vähemalt suhteliselt oluline, siis lisate oma tagasitõmbamisprofiili rohkem väärtust.

  • Pakutavad allahindlused üliõpilastele

Kui müüte mõningaid tooteid, mis võivad õpilastele igapäevastes vajadustes kasulikuks osutuda, siis võite proovida tagasisidet maha võtta allahindlusi. Anda üliõpilastele ainulaadseid ettepanekuid ja kingitusi. Teie tooted võivad olla statsionaarsed või tarkvara kujundused, mis aitavad õpilastel kurssi jätkata. Te peate küsima ülikooli dekaanilt oma pakkumist avaldama asutuse veebisaidil.

trust backlinks

  • Loo sisu, mis õpilastele huvi pakub

Sa ei saa kvaliteetseid lingid, eriti. edu saidid, kui teie veebisaidi sisule on lugejatele mingit väärtust. Keegi ei taha lugeda jumalikku sisu kindlalt.

Enamik haridusasutusi säilitab üliõpilastele ajaveebid. Võite paluda avaldada oma asjakohased ja teadustööga seotud artiklid sellel blogil või postitada intelligentsed vastused õpilaste küsimustele Source .

December 22, 2017