Back to Question Center
0

Kuidas kasutada Google'i madala kvaliteediga lingid otsingumootorit?

1 answers:

Veebikujundajad kasutavad oma veebisaitidele lingimahla saamiseks suuri viise. Mõnikord on nende meetodid kaugel seaduslikest. Kõik lingid ei ole võrdselt loodud. Nagu tavaliselt juhtus, võivad mõned teie välimised lingid olla väärtuslikud ja täpsed, samas kui teised paistavad halva kvaliteediga või enam ei ole saadaval.

backlink search tool

Google teeb kõik võimaliku, et võimaldada veebisaitide omanikel eemaldada nende halva kvaliteediga lingid ja pääseda sanktsioonidest. Alates Penguini värskenduse tabelisse jõudmisest on Google disavow tööriist Interneti-kaupmeeste jaoks hea väljapääs. Kogu 2012 aasta Google Penguini värskendus tungis otsingumootori optimeerimise sfääri ja eemaldas kõik privaatsetest blogivõrgudest pärinevad rämpsposti viirused. Samal ajal tekitab see uusi probleeme ja avaldas negatiivset mõju kogu SEO maailmale. Webmasterid hakkasid seda süsteemi kuritarvitama, luues rämpsposti lingid autoriteetsete saitide jaoks, et langetada oma positsiooni SERP-is. Mõni nendest jõupingutustest õnnestus. Paljud kaubamärgid mõjutasid nende konkurentide negatiivset mõju. See tõi kaasa vajaduse kontrollida kõiki linke, mis viitavad veebisaidile. Sellepärast otsustas Google luua kasuliku Disavow Linki, et anda veebisaitide omanikele võimalus jälgida kõiki nende väliseid linke. See tagasilinkide otsingu tööriist aitas sadu tuhandeid veebisaitide omanikke kontrollida lingilinkide olukorda.

Miks me vajame Google Disavow Lingi tööriista?

Kõik must-hat SEO protseduurid võivad negatiivselt mõjutada teie saidi paremusjärjestust ja mainet, eriti kuna Google on teinud selgeks, et nad karistavad kõiki saidi rämpspostiga seotud saite.

On palju veebisaitide omanikke, kes sooviksid oma saidile linke automaatselt saada ja usuvad, et ühe või kahe päeva jooksul on võimalik luua kvaliteetse lingi profiili. Loomulikult võib igaüks endale lubada spämmi linkide loomise teenuste tellimust ja tuua oma veebiallikale tuhandeid uusi tagasilinke ilma igasuguste jõupingutusteta. Kuid see mõjutab tõenäoliselt negatiivselt mis tahes saidi otsingumootorite järjestust. Teie veebiallikas ei pruugi kaotada selliseid lingimõrke rämpsposti, kuid suur ja pikaajaline rämpsposti rünnak võib täiel määral hävitada kõik teie SEO jõupingutused.

Google Disavow Lingi tööriist on spetsiaalselt loodud selleks, et võimaldada veebihalduril anda Google'ile madala kvaliteediga rämpssisu linke ja anda neile rämpsposti rünnakud, mida nad otseselt Interneti-konkurentidelt tabavad, see aitab neil pääse sellest välja ja puhastage nende maine kiiresti.

backlink seo tool

Google'i tagasilinkide otsingu tööriist tuvastab rämpsposti ja veebisaite, mis neid loovad, ja enamikul juhtudel ei kahjusta teie saidi paremusjärjestust. Kuid paljud petlikud tegevused võivad mõjutada paljusid veebiallikaid ning nende arv kasvab iga Penguini värskendusega.

Google ei väärtuseta lingid ükskõik millistest domeenidest, mille kohta olete teatanud Google Disavow Lingi tööriista rakendamisest. See tööriist on kasulik nii otsingumootoritele kui ka veebimeistritele, kuna see aitab teada kõikide veebiallikate tegelikku väärtust ja karistab reeglite rikkeid Source .

December 22, 2017