Back to Question Center
0

Mis on Backlinko abil kasutamata tagurpidi allikad?

1 answers:

Lingid jätkavad digitaalmaailma käivitamist, hoolimata sellest, et mõned artiklid ja veebimeistrid räägivad meile teisi asju. Viimased otsingumootori optimeerimise uuringud näitavad, et lingid on Google'i ja teiste otsingumootorite jaoks üks olulisemaid edutamistegureid.

Ehitise linkimisel on olemas palju proovitud ja tõestatud meetodeid. Mõned neist järgivad Google'i juhiseid, teised rikuvad neid. Tänapäeval muutub osa linkide loomise tehnikaid meie päevade jaoks vähem tulemuslikeks (f. e. külaline postitamine või kommentaari lingid). Siiski on endiselt palju vähem tuntud või maa-aluseid viise, kuidas teenida kvaliteetseid tasuta tagasilinke.

Selles artiklis ma hakkan jagama teiega mitu maa-ala linkide ehitamise tehnikat, millest mõned on ma võtnud Brian Dean Backlinko omanikult laenu. Vaatleme igaüks neist lähemalt.

Tagasihelistamise viisid Backlinko metoodika tõttu

  • Sotsiaalsete linkide ehitustehnika

See link hoonetehnika aitab saada väliseid linke sotsiaalmeediast. Selle meetodi kohaselt peate jagama asjakohast sisu ja paljundama sisu, mida oli tugevalt jagatud. Pärast seda peate jõudma kasutajateni, kes esialgu selle sisu jagasid ja pakuvad neile uut või uuendatud tükki.

  • Pilvelõhkuja lingi loomise tehnika

See pilvelõhkuja lingi ehitustehnika töötati välja Brian Dean. See aitas tal suurendada orgaanilist liiklust rohkem kui 400%. Selle meetodi kohaselt peate tuvastama madalama järjestusega otsinguterminid ja leidma kasutajate hulgas populaarse sisu. Pärast seda peaksite seda kirjutama samade otsingutingimuste jaoks paremaks. Veenduge, et teie uus versioon on ainulaadne ja põhineb teadustööl. Selle saitide loomise menetluse lõpuleviimiseks peate reklaamima selle ajakohastatud sisu sotsiaalmeedias, mille eesmärgiks on mõned kõrge PR domeenid, mis lõpuks seostuvad teiega.

  • Iseloomustused link hoone tehnika

Iseloomustused on kõigile ettevõtetele väga kasulikud, kuna need näitavad klientide rahulolu ettevõtte poolt pakutavate toodete või teenustega. Veebimehed otsivad neid välja, kuna nad teavad, millist kasu nad saavad oma veebipoodidesse tuua. Nii loob oma iseloomustus suurepärased võimalused, et teenida endale lihtne, kuid autoriteetne sissetulev link. Kasutajad aitavad paremini meelitada ettevõtteid, millel on tõelistest klientidest orgaanilised tunnusjooned kui veebisaitidel, kus on rämpsposti ülevaated (tavaliselt selliseid tunnustusi saab hõlpsalt tuvastada). Mida tõelikud iseloomustused teie saidil on, seda kõrgem see otsingutulemuste lehel. Pealegi tundub see teiste ettevõtete jaoks usaldusväärsem. Seepärast linkivad nad teie saidile ilma seda isegi küsides.


Kõik, mida pead tegema, on valida toode, mis teile kõige rohkem meeldib, ja pöörduge oma teenusepakkuja poole, et anda oma iseloomustus konkreetne toode. Enamikul suurtel jaemüügiplatvormidel on sellel eesmärgil spetsiaalne tunnusluba. Sellepärast on lihtne esitada oma iseloomustused oma veebisaidi kaudu.

See link hoonetehnikat on tutvustanud ka Backlinko blogi omanik Brian Dean Source .

December 22, 2017