Back to Question Center
0

Kas on võimalik saada lingid PR10 veebisaitidelt?

1 answers:

Tõenäoliselt tundub see liiga hea, et olla tõsi. Kuid kõik on tõsi, kui teil on probleemile arukas lähenemine. Peate teadma, et seal on palju võimalusi saada PR 10 lingid iga päev. Kõik, mida vaja on hoida oma silmad ja kõrvad lahti, püüavad alati otsida uusi linkide loomise võimalusi. On mõistlik proovida tõhusamaid linkide loomise meetodeid kui külastajaid blogides või kommenteerida linke, et saada kõrge PR sissetulev lingid.

Räägime võimalustest, kuidas saada PR10 lingid. Mõned veebimeistrid kalduvad uskuma, et ainus viis kvaliteetsete sissetulevate linkide saamiseks on fantastiline sisu tootmine. Kui teie sisu on kasulik, siis saate orgaanilise kvaliteediga väliseid linke. Kuid see pole kaugeltki reaalsus. Lõpuks töötab see, kuid kellel on nii kaua aega oodata. Veel üks levinumaid PR10 lingid on tavaliselt suurepärase sisu loomine ja reklaamikampaania kampaania oma turunišši järele, milles küsitakse veebisaitide omanikele ja blogijatele teiega linkimist.


Kuid mõlemad link hoone strateegiad ei ole tegelikkuses tõhusad. Kõigepealt ei ole lihtne luua fantastiline sisu, mis pakub kasutajatele teavet, mida nad kunagi varem ei kuulnud. See võtab palju aega ja jõupingutusi, et kujundada sellist kvaliteetset sisu. Teine probleem on siis, kui teie sisu pole seotud väärtusega. Sellisel juhul võite loota keskmise või madala kvaliteediga veebiallikatele. Selles olukorras ei toimi väljaarendamine. Veelgi enam, arvasin, et mõjutajad saavad arvukalt taotlusi linkide loomise võimaluste kohta igal päeval. Enamikul juhtudel jätavad nad teie taotlused lihtsalt teie sisu isegi lugemata.

Ideaalne lahendus ja muide minu eluvõimeline on teha kõike ise, ilma et see toetuks teistele. Vaatame lähemalt, kuidas see toimib.

Loo oma lingid

See võib tunduda hull, kuid võite luua oma lingid teistel kõrge PR veebiallikatel. Näiteks olen huvitatud sellistest PR 10 veebiallikatest nagu Google, Reddit, Facebook, LinkedIn, YouTube ja teised. Need saidid võimaldavad teil luua oma kõrgekvaliteedilisi asjakohaseid tagasilinke ja parandada saidi auastet. Sa ei saa lihtsalt oma linki need populaarsed veebipõhised platvormid panna. Teil on vaja luua õige, kvaliteetne ja asjakohane kohalolek mõnel neist saitidest ja alles seejärel jätta teie lingid seal. Peate looma hea profiili ja täitma selle maksimaalse asjakohase teabega. Teie peamine ülesanne on luua palju sisu, mis on teie lingile asjakohane. Seda tehes teete oma lingi jõuliseks ja kontekstuaalseks.

Järgmisel etapil peate looma sidemeid kõigi veebialastide vahel, kus teie leht on kohal. Näiteks, kui avaldate uue postituse Facebookis, peate selle linkima LinkedIn, Instagram, Pinterest, Twitteri ja muude kontode kaudu. Ja vastupidi, nii et kõikidel lehtedel endil on tagasilinkid. Selle tulemusena saate suurepäraseid PR 10 lingid teie jõupingutustega, ilma et kulutaksite mingit kasumit Source .

December 22, 2017