Back to Question Center
0

Kas saate öelda, kuidas EDU lingid saada?

1 answers:

Ma olen juba umbes viis aastat olnud otsingumootori optimeerimise valdkonnas. Ja ma mõistan, kui tähtis on hea arusaam, kuidas EDU lingid saada. Sellepärast hakkan selles arutelus näitama teile skaalautuvat strateegiat, et anda oma veebisaidile või blogile üsna märkimisväärseid edusamme. See strateegia panustab peamiselt stipendiumidele ja tõepoolest lubab kõigil teenida nii täpselt hariduslikke sidemeid, ilma et nad maksaksid panga, vähemalt otseselt. Nii et allpool ma näitan sulle, kuidas saada EDU lingid järk-järgult, mida olen hiljuti testitud sisemiselt, et ehitada enda seatud 15 linke haridus veebisaitidele umbes kahe või kolme kuu jooksul. Jah, see oli üsna aeganõudev ülesanne, kuid see maksab alati kindlasti ära.

Kuidas saada EDU lingid - praktiline juhend

Tase 1: õige sihtmärgi valimine

Enne alustamist laskume silmitsi sellega - õige sihtrühma valimine ja asjakohane nišš on võrdselt tähtis mitte ainult looduslike lingidena, vaid ka õige arusaama, kuidas saada EDU lingid ja alustada õigel teel algusest peale algusest peale. Ma mõtlen isegi näiliselt arusaadavate hariduslülikside loomise mudelite korral, kuid peate ikkagi teadma oma sihtrühma, mis peaks teie veebisaidi või blogi teemal olema väga oluline. Kui asetage see inglise keelde, on kõik, mida peate alustama, õpilaste vaatajate tuvastamine. Kui soovite teenida väärtuslikke harivaid lingid, veenduge, et nad oleksid teie tulevase stipendiumiprogrammi jaoks väga huvitatud.

2. aste: stipendiumilehe loomine

Järgmine töötab stipendiumilehel. Kuigi see tüüpi sisu on lihtne ülesanne, on siin mõned punktid, millele peaksite pöörama erilist tähelepanu. Veenduge, et teil on kõik paigas järgnevateks:

  • Ettevõtte kirjeldus - lase see veel lühike, kuid veel täiesti valmis, midagi sellist nagu "siselinkide stipendium". "Seejärel linkige see sisemiselt oma avaleheks, samuti teised olulised lõigud, et lüüa mahlaga.
  • Abikõlblikkus - peate tegema kõik, mis teie õpilastele võimalikult isiklikult kohandatud. Kindlasti kaaluge, kas neil on täistööajaga või osalise ajaga töögraafik, kõik konkreetsed kursused, mis on seotud teie põhiteema, millise riigi (linna või kohaliku) nad tõenäoliselt tulevad jne.
  • Summa väärtus - muidugi stipendiumi suurus sõltub suuresti teie link hoone eelarvest. Aga nagu mina, ma soovitan seda määrata umbes tuhande dollarini. Vastasel korral ei pruugi see meelitada ligi ükskõik milliseid lugupeetud haridusasutusi ja nende naastreid.
  • Rakenduste üksikasjad - kõik, mida vaja on siin, on selge ja arusaadava osa kujundamine. Iga kandidaat kasutab stipendiumiprogrammi esitamiseks oma peamist taotlusvormi. Nii täpselt määrake hüvede tähtajad ja kuupäevad.


Tase 3: uurimisvõimalused

Minu jaoks on vaja uurida peamisi hariduslink hoone kasutasin Exceli tabelit. Sel moel suutsin täpse jälgida kõiki oma ülesandeid stipendiumide loendi lehel, suhte staatuses, nimes, e-posti aadressis, domeenides, märkustes jne. See muudaks asju palju lihtsamaks!

4. aste: teavitustegevuse lõpuleviimine

Lõpuks, selleks, et saada täielikku arusaama EDU lingidest, peate teid täitma. Ja siin peate tegutsema loovalt ja pingutama, et leida õige kontaktisik. Pidage meeles, et kõikidel ülikoolidel ja kolledžidel oli vastutav personal, kelle poole pöörduda. Niisiis, kõik, mida vaja on, on koostada kindel e-posti mall ja saata pigi nendele inimestele, kes soovivad positiivset vastust. Kui see on tehtud, peate saatma vaid oma stipendiumiprogrammi üksikasjad või täitma haridusasutuse esitatud vormi Source .

December 22, 2017