Back to Question Center
0

Mis on kõige lihtsam PR7 lingid?

1 answers:

Minu jaoks ei ole tagasilinkide loomine nii keeruline ja võib õiges suunas pöörduda üsna lihtsaks ülesandeks. Samuti on teil võimalik edukalt luua lingid tippspetsialistlikest veebisaitidest, kusjuures võimalikult suur PageRank on. Ma pean silmas, et saate vabalt haarata mitte ainult ühe PR7 tagurpidi, vaid ka palju väärtuslikumaid, kellel on hulk kuni PR8 või isegi PR9 punkti. Ja allpool ma näitan sulle mõnda head kohti, kus on piisavalt kõrge PageRankväärtust, millega on vaja luua sidemeid. Vaatame üle minu esiletõstetud nimekirja, mis sisaldab mõnda populaarsemaid veebisaite, näiteks "About". mina. WordPress. org, Drupal. org, Apple. com, samuti Flickr. com.

Järgige minu samm-sammult koostatud tegevuskavasid, et saada mõned lisavõimalused PR7 lingid seal, mis viitavad teie veebisaidile või blogile. Hoidke lugemist ja naudige PageRanki, domeenikorralduse ja kõigi RO-de väljavaadete suhteliselt mõõdetavat paranemist, suurendades seda skaalal.

umbes. mind

Soovitan teha oma esimene proovida just seal ja kuskil mujal. Umbes. minu jaoks on väga lihtne veebipõhine platvorm, mis on kujundatud pood äritegevuse kaardi loendina. Teenus võimaldab koondada kõik, mida vaja koos - nii äri saite kui ka teie isiklikke profiile sotsiaalse meedia saitidel nagu Facebook, LinkedIn, Google Plus ja kõik muud veebisaidid või blogi leheküljed. Siin on, kuidas saaksite mõne selle väärtusliku PR7 backlink sealt välja. Lihtsalt minge A registreerimiseks avalehele. Kui kõik on paigas - minge lehe "redigeerimine" juurde ja jätkake "elulugu" jaotises. Seejärel sisestage link, mis viitab teie peamisele veebisaidile või blogile. Ülesande täitmiseks klõpsake vahekaarti linkidel, et asendada oma enda domeeninimi - ja olete valmis!

WordPress. org

See on tuntud ja usaldusväärne teenus, mis pakub avatud lähtekoodiga tarkvara. WordPress tegeleb peamiselt blogimisteenuste ja CMS-i veebirakendustega, mis on hinnanguliselt võimelised ja toetavad umbes veerandi kogu veebiressurssidest hetkel. Siin on, kuidas saada need tagasihoidlikud lingid, mille PageRank väärtus on kuni 9 punkti. Kõik, mida vajate, on oma registreerimisprotsessi lõpuleviimine ja jätkata oma äsja loodud profiililehte - lihtsalt oma veebisaidi või blogi URL-i täiustamiseks.

Drupal. org

Olemas peaaegu sama lihtne kui eelmine võimalus, võite lihtsalt registreeruda Drupalis. org - ja saada vajalik arv PR7 lingid. Tegelikult kõike Drupaliga. org peab olema sujuv ja selgituseta, seega pole tõenäoliselt seal probleeme.

Flickr. com

Proovi hoida linke selle populaarse hostimise teenus. Lisaks muudele täiustatud ja kindlasti võimsatele funktsioonidele, mis on saadaval Flickris. com, see veebisait võimaldab uurida ja jagada fotosid kohalike kasutajate ja kaasatud kogukondade vahel. Nagu kahel eelmisel juhul, on kõik vajalik, et luua oma isiklik profiil ja panna see registrisse. Kui see on tehtud, klõpsake lihtsalt riba ja valige sobiv profiiliteabe muutmiseks. Ärge unustage oma edusamme salvestada ja nautida oma veebisaidile või blogile viitavat tagurpidi Source . Edu!

December 22, 2017