Back to Question Center
0

Millised on võimalused kõrge PR-tagurpidi saitide loendi koostamiseks?

1 answers:

Kõik Interneti-põhised ettevõtted vajavad tugevat turundusstrateegiat esimese või teise otsingutulemuste lehe indekseerimiseks. Iga otsingumootori optimeerimise strateegia nõuab erinevaid tagasilinke. Viimaste Google'i värskenduste valguses peavad need lingid olema kõrge kvaliteediga ja tulema peamistest PR-veebisaitidest. Mis tahes muid tagasilinke peetakse madala kvaliteedi ja rämpspostina. Sellepärast peab iga veebihaldur olema väga tähelepanelik tagasisidete kvaliteedi osas, mida ta saab sissetulevate lingute kvaliteedi kindlaksmääramiseks, kus veebisait asetub konkreetsete märksõnade fraasidesse otsingumootorites.

Nii et küsimus on, kuidas luua kõrge PR tagasilink saitide nimekirja ilma raiskamata palju raha ja jõupingutusi?

Otsingumootorites veebisaidi optimeerimise puhul on parimad 4 V reeglid:

  • Maht

Lingid, mis viitavad teie veebiallikale. See on endiselt märkimisväärne hinne. Siiski peate meeles pidama, et paljud rämpsposti veebisaitidel olevad tagasilinkid ei anna teile kasu.

  • Erinevad

Linkide ehitamise eesmärgil kasutatavate allikate mitmekesisus. Mida rohkem, seda parem on see, kui Google näitab, kui palju veebisaite meelitab teie domeeni kui hea mainega ja väärtusega sidemeid.

  • Kiirus

Teie saidile lingi kiirus. Google võib seda kahtlaseks pidada, kui loote kauem tagasiulatuvaid lingid. Selle asemel peaksite regulaarselt looma kvaliteediga sissetulevad lingid.

  • Verbiage

Veebisaidil oleva linki ankur tekst. See tekst peab olema hästi kavandatud, püüda ja sisaldada üht teie sihitud otsinguterminit.

Hoone kvaliteedi tagasilinkide kõrgete PR-saitide loend

Järgnevad saidid on ideaalseks lähtepunktiks mis tahes tagurpidi kampaania puhul:

  • Facebook

See on kõrge PageRanki sotsiaalne platvorm, mis pakub veebisaitide omanikele mitmeid äri edendamise võimalusi. Selle platvormi üks puudusi on see, et neil on linkide loomise poliitika "ei". See tähendab, et saadud lingid Facebookist ei edasta teie domeenile linki mahla. Sellelt allikalt pärit lingid võivad Google'i silmis muuta teie lingi profiili usaldusväärsemaks ja autoriteetsemaks.

  • YouTube

See on PR9 veebisait, mis kuulub Google'i. See pakub veebimeistritele nii dofollow kui ka järgnevaid tagasilinke. Saate luua oma ettevõtte profiilis või videokirjelduses tagasisidemeid. Kõik teised lingid on järgnevad. Hea uudis on see, et saate muuta oma YouTube'i kanali PR5-le PR6 tagasiheliseks. See võib positiivselt mõjutada teie edetabelit.

  • Google+

Google+ on PR8 veebisait. See on Google'i vastus Facebookile. Siin saate luua oma saidile vähemalt ühe tagasilinki. See on suurepärane võimalus edendada oma pingereas, kui Google kasutab seda platvormi oma algoritmi osana. Sellepärast on tähtis luua Google+ leht, mis sisaldab profiil / teema alal ankur teksti teie sihitud otsinguterminiga Source .

December 22, 2017