Back to Question Center
0

Kuidas saada veebisaidile lingid, mis töötavad SEO jaoks?

1 answers:

Sissetulevad (saabuvad) lingid või lingid on kolmanda osapoole allikas lingid, mis suunavad tagasi teie enda veebisaidile või blogile. Ja miks on nii tähtis mõista, kuidas teie veebisaidile tagasilinke saada? Sest lingid on nüüd Google'i kolme esmase edetäitumise seas näha, selle aasta alguses maailma otsingumängu tippjuhtide ametliku sõnumi kohaselt. Lisaks otsingumootori optimeerimise laiemale kontseptsioonile võib tagasisidet pidada usaldusväärseteks - teie sisul on hästi tunnustatud väärtus. Seetõttu võib kogu veebisaidi või blogi asutust usaldada. Sel moel teeb Google'i otsingumootor oma PageRanki hindamise - iga võrgulehe lehel leiduvate tagasilinkide kaalumine. Allpool näitan ma loomuliku ja kvaliteedi linkide loomise tähtsust. Näitan teile, kuidas saada oma veebisaidile või blogile tagasilinke, mis tõepoolest SEO jaoks toimivad, lõpuks - leida end kuhugi 10-kohalises Google'i otsingutulemuses.

Kuidas saada tagaukseid oma veebisaidile SEO eesmärkidel

SEO-sõbraliku linkprofiili loomise korral on kõik tagasilinkide osas oluline - alates üksikutele domeenidele, mis seob teid ja nende omavahendite klassi, iga lingi asjakohasuse ja lehe paigutuse viisi. Siin on, kuidas tagantjäreleid teie veebisaidile õigel viisil - veenduge, et teil on kõik olemas, võttes arvesse järgmisi punktide punkte:

  • Viidete arvu loend, millel on teie jaoks viited, on tõenäoliselt üks Google'i silmis kõige olulisemad tegurid, kui uurida oma lingi profiili üldisi hinnete võimalusi.
  • Link rahastaja - nii individuaalsel tasandil (arvestatakse iga eraldi veebilehe puhul) kui ka mastaabis. See tähendab, et mõne hea kvaliteediga tagasiside saamine oleks palju parem, mitte ainult kihlvedu nende koguse ja mitte midagi muud.
  • Tähelepanuväärne asutus ei tähenda tingimata seda, et see on kõigest nende ülemaailmsete meediumite veebisaitide või maailma suurimate kirjastajate kohta - teie enda väikeettevõtte veebisait või niši-blogi võib saavutada täiesti võrreldava edenemise.

  • Domainiaega võib mõnikord pidada väga oluliseks teguriks, mis osutab osaliselt veebisaidi volitusi seoses tagasilinkidega SEO eesmärkidel. Pange tähele siiski, et te ei pea tingimata ehitama sidemeid vanade domeeni allikatega.
  • Asjakohased tagasilinkid ei ole mitte ainult Google'ile väärtuslikumad, vaid need, mis pärinevad samade teemade arutelu õigetest kohtadest või vastavatest ärivaldkondadest. Tegelikult võib otsingumootor tõlgendada ebaolulise tagasilinkina kahtlaselt manipuleerivate või isegi vabatahtlike toimingutega - seega võite teenida ennast tõsise (mõnikord isegi pöördumatu) taseme karistuse.
  • Linkprofiili mitmekesisust ei tohi kunagi alahinnata. Ärge kartke omavahel siduda absoluutselt unarusse mittekuuluvate veebisaitide või ajaveebidega, millel on erinevad volitused, usaldused, PageRank ja muud seotud omadused. Tegelikult oleks see teie kõige paremini kujundatud otsus - kuna Google pöörab väga suurt tähelepanu erinevate värtustega värvilistele lingile, arvatavasti tunnustades nende looduslikku moodust Source .
December 22, 2017