Back to Question Center
0

Kuidas saada kvaliteetseid tagasilinke oma veebisaidile strateegiatega, mis toimivad?

1 answers:

Kõik veebisaitide omanikud, kes sooviksid oma paremusjärjestust parandada, otsivad veebisaitidel tagasilinkide saamise võimalusi. Sissetulevad lingid on teie veebisaidi järjekoha ja oma brändi asutuse hääli jaoks olulised tegurid. Linkide loomine on protsess uute sissetulevate linkide loomiseks teistel nišši seotud veebisaitidel eesmärgiga tõsta kaubamärgiõigust ja meelitada lingitud allikale rohkem liiklust. Linkide loomise protseduur tähendab off-page optimeerimist ja seda tuleks teha pärast veebisaidi struktuuri ja kasutatavuse parandamist, kvaliteetset sisu kujundamist ja kasutajasõbralikku disaini loomist. Kui kõik lehe optimeerimisprotseduurid on tehtud, on aeg näidata oma saiti laiemale vaatajaskonnale. Link hoone on suusõnaliselt sarnane, mis sobib ka sissetuleva turundusstrateegiaga.

Kõigi tagasilinkide loomine on võimatu. Samamoodi peate teadma ka mõningaid üldisi tagasilinkide kvaliteedi tegureid, mis hõlmavad järgmist:

  • Sissetulev lingid on võimas, kui need pärinevad tööstusega seotud veebiallikatest.
  • Teie ankur tekst peaks tunduma loomulik ja olema seotud sisu teema ja teie sihitud märksõna.
  • Teie tagasilink ümber peaks olema maksimaalselt asjakohane ja kasulik. Kasutajad ei tohiks seda reklaami meelitada.
  • Teie sisenevale lehele sisenevate linkide arv.
  • Linkimislehe asutus ja maine.
  • Linkimise veebisaidi PageRank.

Veelgi enam, peate veebisaidi linkide loomiseks pidama silmas järgmisi tegureid:

  • Mitmekesisus

Teie lingid tuleks rajada mitmele domeenile, et näidata Google'ile, et teie sisu hindab erinevate inimeste arv. Veelgi enam, linkide loomise kaudu erinevates valdkondades parandate oma lingi profiili ja muudate selle rohkem orgaanilist.

  • Tasakaalu nefollow ja järgnevate seoste vahel

Loomulikult on enamiku veebimeistrite peamine lingi loomise eesmärk saada alljärgnevaid lingid, kuna need edastavad ühenda mahl lingitud allikatega. Kuid selleks, et luua tervislik ja loomulik otsene tagurpidi profiil, peate looma nii dofollow kui ka järgnevad välised lingid.

  • Ankurdamistekstid

Iga sissetuleva lingi jaoks on vaja luua erinevad ankurdustekstid. Veelgi enam, teie ankurtekstid ei peaks olema sarnased teie marginime või sihitud märksõnaga. Pidage meeles, et samad kinnituskirjad kahjustavad tõenäoliselt teie mainet ja põhjustavad Google'i karistusi.

Enne 2012. aasta suurt Google'i värskendamist rõhutasid kõik veebimeistrid pigem sissetulevate linkide arvu kui nende kvaliteeti. Kuid kui Google Penguini värskendus hakkas mängima, ei muutunud kõik varasemad mustanahaliste SEO-linkide loomise strateegiad tõhusaks.

Niisiis, olgem arutlusele, kuidas saada oma veebisaidile tagasilinke orgaanilisel kujul:

  • toimetamine

saavad toimetuslikke linke, lihtsalt suhtledes nišiga seotud kõrgete PR-saitidega ja arutlege nendega teie linkide loomise väljavaateid. Kuid peate olema valmis, et jõuate arvukate veebisaitide omanike juurde ja selle tulemusena saavad nad ignoreerivad või saavad negatiivse vastuse. Saate kontrollida nišiga seotud saitide autoriteet, kasutades Semalt Web Analyzerit või Majesticit Source .

December 22, 2017