Back to Question Center
0

Kas saate näidata mulle, kuidas lingid saada ilma minu pingeread kahjustamata?

1 answers:

Enne kui näidata, kuidas saada tagasisidet kõige paremini ja ilma, et teeniks end tõsise hierarhilise karistuse saamiseks, räägime sellest sügavamalt. Pole vaja öelda, et peaksite looma kvaliteetseid linke, et teie veebisaidile või blogile rohkem liiklust suunata. Ja võib-olla on kõige ilmsem, kuid veel väga laiahaardeline ülesanne, mis "teenib" oma nõutud tagasi lingid teie sisuga. Seetõttu peaks alati looma suurepärase sisu, et loomulikult meelitada rohkem linke, i. e. , ohutum võimalik viis. Kuid jääb veel küsimus - kuidas saada tagasilinke oma täiuslikult atraktiivsete lehtede kirjutustega, kuna selleks, et meelitada alalise vaatajaskonna ja tõmmata see oma veebisaidile või blogile kokku, peab teil juba olema hea lingi profiil - lihtsalt selleks, et meelitada rohkem lojaalseid külastajad ja lase neil sind siduda?

Sisu on kuningas - uuesti ja uuesti

See tähendab, et sa peaksid tegutsema aktiivselt ja hakkama kohe oma kordumatu ja asjakohase lehe sisu töötama. Aga sa tahad teada, kuidas lingid turvaliselt saada, nii et sa ei muretse nende potentsiaalselt kahjulike mõjude pärast, mis ilmnevad teie veebisaidil või blogil, kas pole? Olgem sellega silmitsi - üldiste linkide loomisega seotud karistuste vältimine ei tähenda sinu õnne - see on ainult kvaliteetsete tagasilinkide teenimine vaid looduslikult ja orgaaniliselt. See tähendab, et teil on tõeliselt loomulik tagasitõmbumine hästi tehtud ankurkandiga, mis on paigutatud usaldusväärsele ja autoriteetsele kolmanda osapoole allikale, mis on seotud teie niši või ärisektoriga - ei saa kunagi karistada. Ja on ütlematagi selge, et tuleks vältida linkide loomise kõiki makstud, vahetus- või mass-skeeme, välja arvatud juhul, kui soovite Google'iga punast lippu tõsta ja teenida ennast kiire ja sageli pöördumatu edetabeliks.

Siin on, kuidas saada kvaliteetseid tagasilinke, et nautida koheselt hoogsat veebiliiklust - kvaliteet ei ole mitte ainult turvaline, vaid aitab teil kogu oma projekti sujuvalt üle minna globaalsete eesmärkide saavutamiseks, kui see on mastaabis. Nii et allpool ma loen sulle kaks peamist lähenemisviisi, mis aitavad heli sisu tegemisel - loomulikult peamiselt link hoone huvides.

omama peenhäälestatud lehekülje sisu, tasudes sularahas

Tõsta ülesanne kogenud vabakutselistele - proovige leida juhtivate professionaalsete kirjanike oma üldises nišis. See pole hull mõte - pärast seda, kui sul on kõik, mis on teie vajadustele kohandatud ja mis on teie vajadustele kohandatud, tasub maksta. Vähemalt algusest peale, kuni jõuate hoogu ja suudate hakata mõnda heliriba trükkima ilma kolmanda osapoole abita. Näpunäide: ärge kunagi kiirustades liiga tugeva suhtlusvõimalusega, paremini toimige tagasihoidlikult ja alustades mingit e-posti vestlust, tutvustades ennast, oma veebiprojekti ja muidugi kulutades piisavalt aega, et hinnata iga paljutõotavat sisukirjanikku enne rentimist.

Hakka altruistlikuks - andke oma parimaid teadmisi ajaga maksma

Kõige sagedamini, kui tegemist on tagasiside teenimisega oma tööga, saab enamik meist ekslikult arvan, et külalistelt blogimine on tõenäoliselt ainus lahendatav lahendus. Kuid see pole kogu lugu, võin teile kinnitada. Siin on lühike loend teie edaspidiseks viitepunktist:

  • Proovige kirjutada mõnda tavalist külalisate postitust, et sellel on väärib tagasilöki bioosakonnast. See oleks hea kickassi alustamiseks, kuid see marsruut ei ole nii tõhus, et luua tõeliselt tugevat ühendust.
  • Kaaluge oma aega ja vaeva investeerimisel järgmiste sisutüüpide loomisel, mis on kõige paremini jagamiseks ja nendega ühendamiseks, näiteks praktilised juhendid, oma juhtumiuuringud, atraktiivsed infografikud, kasulikud arvutustabelid jne. Märkus: proovige oma olemasoleva sisu osa redigeerida - ratast pole vaja uuesti redigeerida, eks?
  • Pidevalt töötada sotsiaalse meediaga pidevas veebipõhises suhtluses osalemiseks mitte ainult selleks, et edendada oma ligipääsetavat ja jagatavat sisu, vaid parandada oma kaubamärgi või äriorgani samaaegselt.
  • Kõige väärtuslikumate, kuid peaaegu hankitavate lingid haridusalastest ja valitsusvälistest saitidest, millel on lõpuks kõrge PageRank ja lingi kaal, kaaluda stipendiumi loomist, võistlust korraldada või isegi julget meelitust - pakkuda neile spetsiaalselt kohandatud artiklit täpselt seda, mida nad tahavad kuulda. Pidage meeles, et kõige väärtuslikumad ja seifi tagasilinkid pole mitte ainult raha Source .
December 22, 2017