Back to Question Center
0

Semalt Review: Awesome Screen Scraping Service

1 answers:

Web2DB on võimas ja kasulik ekraani kraapimise ja andmete väljavõtmise tööriist. See toimib nagu andmebaasi ehitaja ja võimaldab meil hõlpsasti erinevate veebisaitide teavet minna. See veebiserver kogub struktureerimata teavet veebisaitidelt ja HTML-lehtedelt ning korraldab ja struktureerib seda korralikult. Sa pead lihtsalt rääkima, mida soovite otsida ja kuidas soovite oma andmeid vormindada, ja Web2DB täidab oma ülesandeid vastavalt juhistele. Andmeid saab salvestada MySQL, CSV, Access ja Excel formaadis. Web2DB-l on hulgaliselt funktsioone, mis teevad selle parimaks võimaluseks veebimeistritele, ettevõtetele, ärimeestele, programmeerijatele ja kodeerijatele - of machinery and equipment appraisers. Mõned selle eripära on allpool arutatud.

1. Projekti toimetaja:

Web2DB toimib võimas ja hämmastav projekti redaktor. veebilõikamise projekti projekteerimine pole lihtne enne, kui teil on piisavalt programmeerimisoskusi. Ent Web2DB-ga ei pea te olema professionaalne programmeerija või kooder, kuna saate oma ülesandeid ilma selleta täita. See tööriist kogub, muudab, kasutab või eraldab teie andmeid. Lisaks aitab see luua erinevaid andmevorme, mis toimivad ideaalselt isegi siis, kui lehe paigutus on muutunud. Kõik teie redigeerimise ja kaevandamisega seotud projektid on tehtud vaid mõne klikiga.

2. Hõlpsasti kogu sisu struktuur:

Saate konfigureerida Web2DB-i kogu veebisaidi või selle mõne lehekülje allalaadimiseks. See hõlpsalt lööb kokku kogu sisu struktuuri, andes talle suurepärase vormi. Võite kas mõnele veebisaidile või kogu saidile oma vajaduste järgi konfigureerida, kuid sisu kvaliteeti ei häiri üldse. See tööriist sobib selliste hiiglaslike saitidega nagu Amazon, eBay, PayPal jt. Web2DB-il on mitmesugused lisafunktsioonid ja see aitab meil veebi kraapimise jõudlust optimeerida. See on usaldusväärne ja terviklik vahend.

3. Esita veebivorminguid:

Web2DB-i abil saate veebivormide, eriti otsimisvormide ja veebipõhiste broneerimisvormide esitamise ilma probleemita esitada. Vorminguid saab esitada kõikide sisendväärtuste jaoks ja saadud andmed saadetakse CSV-vormingus. Selle programmi abil saate luua ka märksõnapõhiseid andmeid ja esitada saidile otsingumootorid paremaks indekseerimiseks ja indekseerimiseks.

4. Dünaamiliste veebisaitidega tegelemine:

Web2DB on veel üks eripära, et see võib tegeleda nii põhiliste kui ka dünaamiliste veebisaitidega. Enamik primitiivseid kraapimisprogramme ei saa välja lugeda sisu väga dünaamilistest veebisaitidest. Isegi professionaalsel veebiserveritel on probleeme AJAXi veebisaitide kogumisandmetega, kuid Web2DB võimaldab hõlpsalt andmeid dünaamilistest saitidest hankida. Peaksite meeles pidama, et AJAX-i saitide andmed lähevad mõneks ajaks väljavõtte tegemiseks.

5. Toetage erinevaid formaate:

Web2DB saab eksportida teie väljavõtteandmed Excel, Oracle, OleDB, MySQL, CSV, XML ja Excel. Ekspordi skripte saate kasutada ka andmete ekspordi kohandamiseks, kui teil on põhilised programmeerimisoskused. Web2DB saab andmeid eksportida ka Excel 2003 ja Excel 2007-le ning aitab teil pilte oma andmeid igakülgselt manustada. See tööriist pakub ka rämpsposti kaitset, tagades teie turvalisuse ja privaatsuse Internetis.

December 22, 2017