Back to Question Center
0

Millised on sobivad lingid tugeva lingi hooneprofiili jaoks?

1 answers:

Selle artikli eesmärk on aidata teil mõista ühe olulisema kaasaegse otsingumootori optimeerimise taktika - lingi hoone põhitõdesid.

Tagasilink on oluline hea veebisaidi olemasolu loomisel. Veebikujundajad ja linkide ehitajad arutavad regulaarselt sissetulevate lingide hankimise viise, kuidas neid organiseerivalt otsida ja kuidas leida kvaliteetseid linkide loomise võimalusi. Asi on selles, et peate looma kvaliteetse ja orgaanilise linki profiili, et vältida otsingumootori karistusi. Peate hoolitsema veebiallikate võimu ja maine eest, kust teie lingid tulevad, sest see osutab otsingumootoritele teie saidi mainet. Teie sisenevad lingid määravad saidi auaste, mistõttu linkide loomine peaks olema turunduse ja otsingumootori optimeerimise kampaaniate oluline osa.

Täna keskendume sellele, millised lingid on ja miks nad mängivad veebisaidi edendamisel juhtivat rolli.

Mis on tagasilinkid?

Tagaside on hüperlink, mis pärineb ühelt saidilt teisele. Seal on kahte tüüpi tagasilinke dopolev ja nofollow. Dofollow-lingid on need, mida vajame linkide profiilidele. Need lingid omavad väärtust lingitud veebiaadressile niinimetatud "link-mahl" kujul. "Google'i botsid analüüsivad tagasilinke ja tagastavad saidi auaste. Nofollow lingid tuleks paigutada ka teie lingi profiilile, et näidata Google'ile, et ühendate erinevate veebiallikatega mitte ainult lingimahla saamiseks. Nendel lingidel on nofollow-märgend ja ei anna lingitud allikale mingit väärtust. Need ei ole otsingu robotite jaoks nähtavad ning reeglina ei saa keskmisi kasutajaid järgida. Nad lihtsalt teenivad brändi mainimisi. Kuid kui teil on õige lähenemine oma link hoone kampaania, saate asendada nofollow lingid koos dofollow ones.

Miks lingid Google'is Google'i järjestuskriteeriumidena?

Kui Google analüüsib linki, mis suunab teie saidile tagasi, siis seostatakse teie saidi väärtus veebiallika volitusega, millele link on sisse lülitatud. Google meelitab seda veebisaidi hääletuseks. Kui hääl on pärit lugupeetud saidilt, võib see positiivselt mõjutada veebisaidi auastet ja vastupidi, kui hääl on pärit rämpspostist, madala kvaliteediga veebiallikast, see mõjutab negatiivselt saidi SEO.

Üldiselt vaadeldakse tavalist linkide loomise skeemi järgmiselt: "Kui konkreetne veebiallikas leiab, et sisutükk on piisavalt väärtuslik, et seda linkida, ja see allikas on hästi indekseeritav ja autoriteetne, siis seotud veebisait peab olema ka hea veebisait ".

Tagasihelistamisstrateegia jaoks vajalik asi

Kvaliteedi tagasiside profiili loomiseks peate pöörama tähelepanu veebisaidi kvaliteedile, kus sooviks luua linke. Sellepärast peate oma lingi loomise kampaania alumisel real tegema ulatuslikku turgu niši uurimistööd ja leidma veebiallikaid, mis teie tähelepanu vajavad. Parim võimalus on kontakteeruda kõrgete PageRanki veebisaitide ja ajaveebidega, mis on teie tööstusele olulised.

Üks parimaid viise tagasiside saamiseks on külastaja postitamine. Saate hõlpsalt lingid teie saidile lisada, lisades oma külalisposti lingi. Kahjuks hävitasid selle lingi loomise tehnika paljud spämmi tegevused külalispubliku maine. Google lõi 2012. aastal Penguini värskenduse, mis hävitas spämmi linkide loomiseks kasutatavate veebisaitide pingeread.

Seepärast soovitame linkide ehitajatel kasutada ainsat mahepõllumajanduslikku teksti, linkides sellelt:

  1. Fraas, mis tundub tekstiga loomulikult ja ei vasta täpselt sihitud märksõnale.
  2. Fraas, mis ei ühti teie margitoote nimega.
  3. Artikli nimi, millele viitate.

Selle asemel, et varjata oma tagasilink SEO optimeeritud ankur tekstiga, anna oma lugejatele rohkem teavet, et nad saaksid aru saada, miks nad peavad oma linki järgima ja kuidas nad saavad sellest kasu saada Source .

December 22, 2017