Back to Question Center
0

Kas saate aidata mul leida kõrge PR-lingid müügiks?

1 answers:

Ma tunnistan, et üldse pole lihtne leida õiget ja turvalist koht, kus pakutakse kõrgete PR linkide müüki. Ja loomulikult on peaaegu võimatu luua piisavalt domeenivaldkonna, PageRanki ja Page Authority reitingutega lingid - täiesti loomulikul viisil, ilma makstaolevate tehinguteta. Ideaalis kasutatakse just õigustatud allikaid, et saada kvaliteetseid tagasilinke, viidates teie saidi või blogi veebilehtedele. Ja mul on hulgaliselt kohti, et saaksite müüa kõrge PR tagaukseid - loodetavasti on võimalikult vähe riski viia Google'iga hierarhiline karistus.

õiged kohad, kus on suured PR-lingid müügiks

Pole vaja raisata oma aega, et anda teile see igav meeldetuletus - kindlasti riskantne püüdlus - debt settlement companies near me. Sellepärast ma näitan teile pigem mõned kasutuskõlbmatud ja enam-vähem turvalised kohad. Kui olete piisavalt vapper (või hooletu - kes teab?), On siin, kus saate oma SEO-le anda tõuke - vähemalt ilma Google'i kohe punase lipuga tõstmata.

  • Lingid Juhtimine - seda ressurssi võib soovitada kui parimat võimalust oma esmakordselt proovida omandatud makstud tagasilinke näiliselt loodusliku kvaliteedi kohta, et oma veebisaiti suurendada mastaabis. Seal on palju erinevaid linke erinevate DA, PA ja PageRank-idega. Pidage meeles, et kuna teie eelarve on liiga pingeline, siis oleks see valik teie parim valik - pakkudes tõenäoliselt kõige odavamat hinnasilti ülejäänud kasutuses tõestatud kohtadega, mis tegelevad kõrgete PR linkide müügiga.

  • Black Hat Lingid - on teine ​​parim koht, et osta kas paar täidetavaid tagasilinke või isegi suurt komplekti, mis tuleb lahtiselt ja koos allahindlusega hind. Kuid ma soovitan kaaluda seda tasulise linki loomise allikat just juhul, kui olete valmis koheselt ostma vähemalt 50-60 linki. Ja selle koha väga eriline omadus on see, et peaaegu iga tagurpidi saate seal osta DoFollow atribuudi.
  • Fiverr - hoolimata sellest, et see sait on tuntud digitaalse turunduse ja affiliate marketing kogukondade seas, võib ikkagi olla väga hea võimalus neile, kes otsivad kõrge PR-lingid müügiks. Pange tähele, et see Fiverr toob teid mõõdetava edu SEO-s ainult siis, kui seda kasutatakse hoolikalt. Ma mõtlen, et seal on liiga palju erinevaid automatiseeritud tööriistu, nii et te ei tohiks kunagi kiirustada, et saada nii palju linke kui võimalik. Pidage meeles, et linkide loomiseks on liiga suur kasu alati Google'i silmis kahtlane.
  • Tagasilinkide keskus - see on viimane võimalus, mida ma julgelt soovin proovida kvaliteetseid tagasilinke SEO jaoks. Tugevamate külgede seas on igal tagasilinkide hankelemendiga tagatud iga-aastane tagatis. Ja see ress näib olevat kihlved pigem kvaliteedi asemel taskukohasus. Kuid ühised hinnasiltid seal võib tunduda natuke kopsakaid.
December 22, 2017