Back to Question Center
0

Kas saate näidata mulle, kuidas saada heatasemelisi tagasilinke?

1 answers:

Enne midagi muud, mis teeb kvaliteedi tagurpidi? Üldiselt arvestab Google teie veebisaidi või blogi lingi profiili, kasutades mitmeid esmaseid tegureid, näiteks lingi autoriseerimine, domeeni vanus, kohandatud teksti ankur, looduslikud lingid jne.Miks peaksite teadma, kuidas saada heatasemelisi tagasilinke ainult? Lihtsalt seetõttu, et loomulikult ehitada tagasilinke on hiljuti muutunud SEO kõige olulisemaks edetabeliks. Sellepärast peate teadma õiged kohad ja õiged tegevused nende väärtuslike tagasilükkimiste teenimiseks. Ja ma näitan sulle, kuidas saada kvaliteetseid tagasilinke sotsiaalsete võrkude, artikli turunduse, meediasõnumite pressiteadete ja dokumentide jagamise veebisaitidest. Nii et vaatame neid kõiki allpool.

Sotsiaalsed võrgustikud

Muidugi on sotsiaalse meedia kaasaegne valdkond väärt luua sidemeid - orange fascinators wedding. Ja seal on umbes tosinat sotsiaalseid võrgustikke ja meediasaite, millel on suurim aktiivsete kasutajate vaatajaskond, näiteks Google Plus, Twitter, Facebook jne. Asi on selles, et igal sotsiaalmeedias populaarse veebipõhisel platvormil on üldjuhul üsna kõrge lehehinnang. Sellepärast soovitame kõigepealt seda atraktiivset võimalust proovida kvaliteetse lingi loomiseks. Pidage meeles, et siin parimate tulemuste saamiseks peaksite koostama korduva postitamise ajakava või meediumsõnumi plaani. Nii te saate mitte ainult oma praegust vaatajaskonda kasvatada, vaid suunata oma potentsiaalsetele klientidele ainulaadset ja ainulaadset sisu, mis pakub tõelist väärtust ja mis on tagatud asjakohaste kujutiste, infografikute, arvutustabelite jne.

Artikkel Turundus

See meetod on tõenäoliselt üks parimaid viise, kuidas saada edukaimat link hoone strateegiat. Siin on, kuidas saada hea kvaliteediga tagasilinke artikli turundusega - otsige lihtsalt õigeid märksõnu ja valmistage ette mitmeid suurepäraseid artikliteemasid. Järgmisena alustage oma sisuga tööd, et see edastataks mõnede kõige lugupeetumate artiklite kataloogides. Nii, ärge unustage, et lülitaksite linke teie peamise veebisaidi või ajaveebi juurde. Lihtsalt veenduge, et kõik oleks paigas - mõlemad ankurdustekstid ja ühiskasutuses olevad nupud peaksid teie kvaliteedi kirjutiste sees olema tõhusalt paigas.

Meedia pressiteated

Sellised uudistega seotud meediumisaiad on ka suurepärased kohad mõnede lingid haarata - lihtsalt sellepärast, väiksemad saidid levitatakse veebis laialdaselt. Võttes arvesse, et need suured meediasaitid otsivad alati värsket sisu või mõningaid põnevaid lugusid ülekaalukate avalike huvide kohta, on kõik selleks, et pakkuda neile kvaliteetset artiklit, mis hõlmab teie põhitööstusele või nišile vastavat kuumat teemat. Lihtsalt veenduge, et saate luua huvitava pealkirja ja asjakohase sisu, mis meelitaksid kaasa laiema sihtrühma - ja olete valmis.

Dokumentide ühiskasutus veebisaitidega

See oleks veel üks suurepärane loodusliku lingi loomine, peale selle, et tavaliselt annavad DoFollow atribuudile väärib lingid. Peale selle, suuremad otsingumootorid, nagu Google, tunnevad enamasti enamikke või nendega seotud allikaid. Niisiis, see võimalus tundub kindlasti väärt, õige? Siit leiate, kuidas saada kvaliteetseid tagasilinke dokumentide ühiskasutuse veebisaitidelt - lihtsalt on õige kvaliteetne sisu (nt. e. , mitte liiga suured artiklid või täispikad postitused). Kui kõik on valmis, peate selle saatma ainult siis, kui lükata tagasi link, mis viitab teie veebisaidile või blogile.

December 22, 2017