Back to Question Center
0

Kas saate näidata mulle õiget lähenemisviisi, et teenida PR10 lingid tasuta?

1 answers:

See on õige küsimus, kuna on nõus, et sidemeid kõrgeima domeeninime ja PageRanki väärtustega (näiteks PR5 - PR10 lingid) saab teenida, mitte osta. Jah, loomulikult on kogu veebis palju erinevaid pakkumisi, millel on erinevad lingid ja isegi PR10 lingid on müügil lihtne leida. Siiski, aastal 99. 9% juhtumitest on need "pakkumised" vaid mõni trikk, mida petturid kasutavad ainult kasumi teenimiseks. Te ei soovi, et teie veebisaidi või blogi eest makstud kõrgekvaliteediliste makstud tagasilinkide hulgimüügitasandil maa peal, kas olete? Pidage meeles, et kui tegemist on hästitoimiva linki loomisega SEO-s, on kvaliteet alati asi, mitte kogus. Ma pean silmas, et paar teenitud PR10 lingid, näiteks haridus- ja valitsusvälised veebisaidid või mõni muu usaldusväärne allikas, on alati SEO jaoks parem, selle asemel, et tekitada madala kvaliteediga lingid, ilma et oleks selge arusaam peamistest eesmärkidest ja nende tegelik toimimine. Siin on, kuidas saate teenida väga võimsaid linke SEO ja isegi PR 10 lingid - muidugi on mitmeid häid lähenemisi, et aidata teil seda. Teiste seas soovitan proovida kuulutusi, ülevaateid, esildisi, külalisate postitusi ja Infographicsi. Aga asi on selles, et PR10 lingid võib haarata kas ainult riiklikest või haridusallikatest. Sel aastal on mul juba õnnestunud saada mõned eriti väärtuslikud lingid, eriti viimastelt - ja võite ka proovida PR8-PR10 lingid dot EDU veebisaitidelt kas laiaulatusliku tegemise või stipendiumide kasutamisega.

Laiaulatuslik teavitustegevus

Kõige sagedamini on iga mainekas haridusasutus, mis ei piirdu ainult ülikoolide ja kolledžitega, mitte ainult ametlikku veebisaiti, vaid ka üldiselt erinevat Ressurss lehed, millel on palju lingid, mis on suunatud kõigile kõige kasulikumaid ressursse - nii õpilastele kui ka nende õpetajatele. Sellepärast võib pidev töö, et neid märksõnu näha ja lisada nendele ressursilehekülgedele edaspidiseks kasutamiseks, võib olla suurepärane võimalus saada kõige väärtuslikumad tagasilinkid ilma dollari maksmata vähemalt otse. Soovitan käsitleda laialdast teavitustööd e-posti teel, et pakkuda teile kasulikke lahendusi, mis on seotud teie tööstusega, näiteks veebidisain, automatiseeritud uuringud jne. Ja muidugi näete, et te näete rämpsposti. Igatahes, saada isegi 5-10% positiivsetest vastustest oma lingi postitamiseks muudab selle tehnika kindlasti mõistlikuks, eks?

Stipendiumid

See kava ei vaja mitte ainult teie aega ja jõupingutusi, vaid teatud osa eelarvekulutustest. See hõlmab stipendiumi loomist ja propageerimist, et saada seda vääriliseks EDE-tagaküljeks. Kui olete valmis stipendiumi tegemiseks tõeliselt tõsiselt, on siin kolm peamist ülesannet:

  • Looge lehekülg, et anda stipendiumi enda üldine kirjeldus ja pakkuda täidet - taotlusvorm, mis hõlmab osalejate paigaldamist.
  • Määrake potentsiaalsed ülikoolid või kolledžid, kes kasutavad täiustatud otsingusituatsiooni, mille peamine märksõna on "stipendium".
  • Viige viisakad e-kirjad lõpule ja võite vabalt kiirustada ja alustada tõelise stipendiumi loomist tõeliste võitjate ja hüvedega Source .
December 22, 2017