Back to Question Center
0

Andmebaasi andmete kogumine äris - Semalt nõustamine

1 answers:

Täna kasutavad paljud spetsialistid ja ettevõtted andmete kogumist. See on kõrgelt hinnatud tehnoloogia, mis võimaldab automatiseerida organiseerimata veebiandmete kaevandamist ja muuta see hallatavaks vorminguks. Andmete kaapamine hõlmab enamasti robotti kasutava URL-i läbimist ja XPathi, CSS-i, REGEXi või muu asjakohase meetodi kasutamist soovitud teabe hankimiseks veebilehelt. Seepärast pakub see teavet veebist automaatselt teabe kogumiseks.

Praegu on palju andmete kogumise lahendusi - alates täisautomaatsetest lahendustest, mis suudavad kogu saidid struktureeritud informatsiooniks ümber viia ad hoc süsteemidesse, mis vajavad inimeste jõupingutusi.

Andmete kaapimisel on lugematuid rakendusi. Siin on kõige veebikaasamise kõige sagedamini kasutatavad äridokumendid:

1. Internetis viibimise jälgimine

Andmete kraapimise üheks oluliseks aspektiks on see, et seda saab veebipõhiselt profiilide ja ülevaatuste indekseerimiseks kasutada. Saadud teave võib aidata hinnata toote toimivust, kasutaja reaktsiooni ja käitumist jne. Veebi kraapimine võib loetleda ja kontrollida kümneid tuhandeid kasutajaprofiile ja nende ülevaateid, mis võivad olla ärianalüütikute jaoks väga kasulikud.

2. Võrdluskohtade toote- ja hinnaandmete hankimine

On olemas saidipõhised veebihäired, mis indekseerivad ja kraapivad toote hindu, kirjeldusi ja pilte, et saada andmeid võrdluseks või kuulumiseni. Hindade kohta saadud hinnad võivad aidata hinna optimeerimisel, mis on osutunud oluliseks protsendiks kasumimarginaalide tõstmiseks. E-kaubanduse valdkonnas tegutsevad ettevõtjad saavad kasutada olemasolevaid andmete kaapimise tööriistu , et tagada nende parimad hinnad kogu aeg.

3. Kliendi analüüs ja kureerimine

Seda teevad peamiselt uued kanalid / veebisaidid, et mõista nende publikut. Katkestatud andmeid saab kasutada publiku käitumise tundmaõppimiseks. Kanali jaoks võib see aidata vaatajaskonnale sihitud uudiseid. Näiteks veebibrauseris näeb käitumismustrit, mida veebisait saab kasutada, et teada saada, mida teile tegelikult meeldib.

4. Internetimüügi haldamine

Tänapäeval kulutavad ettevõtted miljoneid, et säilitada suurepärane veebipõhine kohalolek, ja veebikaubeldamine on endiselt üks olulisemaid tehnikaid selleks otstarbeks. Hõivatud andmed võivad teie reaalajas reageerimise juhtimisstrateegia kohta rohkem teada anda, kuna see aitab teil mõista sihtrühma, kellele soovite mõjutada, samuti selliseid valdkondi, mis võivad teie mainet kahjustada.Usaldusväärse veebiäratavusega saate hõlpsalt avaldada arvamusliidreid, tekstisõnumeid, trendi teemasid ja demograafilisi aspekte, nagu vanus ja sugu. Te saate seda teavet oma eeliseks kasutada.

5. Pettuslike läbivaatamiste tuvastamine

Arvamus rämpspost või eksitavate lugejate jaoks võltsitud arvustuste ja arvamuste kirjutamine on muutunud suurimaks probleemiks inimestel, kes sõltuvad erinevatel eesmärkidel kasutatavatest online-arvustustest ja arvamustest. Veebi kraapimine võib olla kasulik kirjalike arvustuste indekseerimiseks, tõeliste etikettide kontrollimiseks ja pettuste tuvastamiseks ja blokeerimiseks.

Suurte andmete praeguses ajastul ja konkurentsi suurenemisel on andmete kogumise kasutamine piiramatu. Teie ettevõte võib leida vähemalt ühe valdkonna, kus veebiandmeid saab kasumlikult kasutada. Andmete kogumine on seega 21. sajandi äri lahutamatu osa Source .

December 22, 2017