Back to Question Center
0

Semalt räägib WebHarvyst, mis on üks parimaid tasuta veebiservereid

1 answers:

Internetis on palju andmeid kaapimise programmide kohta. Mõned neist tööriistadest sobivad mittetehnilistele kasutajatele, vabakutselistele ja haridustöötajatele, samas kui teised on ettevõtete, suurte kaubamärkide ja ettevõtete eelistatud valik. WebHarvy on suhteliselt uus info, mis kaabitsad tarkvara, mis saab automaatselt teavet, pilte, e-kirju, tekste ja URL-e. See vabavara säästab teie andmete kogumise aega ja pakub sisu erinevates vormingutes. WebHarvy on lihtne kasutada tööriista, mis hakkab mõne sekundi jooksul kraapima. See ekstraktib andmeid erinevatelt veebisaitidelt teie märksõnade alusel ja salvestab need kasutajasõbralikes ja loetavates formaatides. Mõned selle kõige huvitavamad võimalused on toodud allpool:

1. Point and Click Interface

Visuaalse veebiserverina korral on WebHarvyil punkt- ja klõpsamisliides, nii et teil ei ole vaja andmeid skriinida, kui teil pole vaja skripte ja koode kirjutada. Lisaks võite kasutada oma sisseehitatud brauserit, et navigeerida erinevates veebilehtedes ja valida hiireklõpsuga kaabastatava teabe. WebHarvy on üks neist väga väikestest andmete kogumise tööriistadest , mis lubavad kvaliteetseid tulemusi ja ei maksa teile midagi.

2. Mitme veebisaidi kraapimine

WebHarvy abil saab hõlpsalt kraapida erinevate veebisaitide andmeid, näiteks tootevalikuid, veebipoest, e-posti aadresse, uudiste saite, reisiportaale jne.See tööriist mitte ainult ei kajastu andmeid, vaid muudab teie veebisaidi indekseerimise ja otsingumootori tulemuste paremaks muutmise lihtsaks.

3. Kategooria kraapimine

WebHarvy abil saate nüüd lohistada teavet linkide loendist, mis võib viia saidi sarnasele lehele või loendisse. Teisisõnu võime öelda, et võite kasutada WebHarvy andmete kogumiseks kategooriapõhistest saitidest nagu Amazon ja eBay, ilma et see kahjustaks kvaliteeti. Selle hõlpsasti konfigureeritava tööriistaga jagatakse teie kaapitud andmed erinevatesse alamkategooriatesse.

4. Kujutiste allalaadimine

Piltide andmete väljavõtmine on üks peamistest probleemidest, millega me tänapäeval silmitsi seisame. WebHarvy abil saate alla laadida pilte, kui need on täielikult või osaliselt kraapitud kõvakettale. See tööriist automaatselt kraapib erinevates veebilehtedes ja e-kaubanduse saitidel kuvatavaid pilte.

5. Automaatne mustri tuvastamine

See tööriist erineb teistest tavapärasest andmete eemaldamise programmidest, kuna WebHarvy saab automaatselt tuvastada erinevates veebilehtedes esinevate andmete mustreid. See tähendab, et te ei pea hindu ja e-posti aadresse andmeid individuaalselt kraapima. Seda seetõttu, et WebHarvy konfigureerib kõike teie jaoks ja tuvastab automaatselt tuvastatud andmete kategooriad ja mustrid.

6. Märksõnapõhine kraapimine

Erinevalt teistest tavapärasest kraapimise teenustest, teostab WebHarvy oma kasutaja jaoks märksõelise kraapimise. See tähendab, et kui soovite oma märksõnade alusel teavet veebisaitidest eemaldada, saate kohandada WebHarvy seadistusi ja lasta tööriistil oma funktsiooni täita. Veebilt eemaldatakse andmed märksõnade häirimata ning see on alati veatult vaba.

7. Regulaaravaldised

On kindel, et WebHarvy on hea alternatiiv Kimono Labadele ja Import. io. See vabavara võimaldab teil kohaldada regulaaravaldisi nii teksti- kui ka HTML-allikatest ning teie jaoks ka kriipsuandmeid, ilma et see mõjutaks kvaliteeti Source .

December 22, 2017