Back to Question Center
0

Kas saate aidata mul valida õige Amazon märksõna tracker võtma turgu üle?

1 answers:

Sõltumata teie poolt müüdavast tööstusharust või tootekategooriast peaksite oma toote lehti hästi optimeerima, et oleksid paremad võimalused edukate müügitehingute arvu lõpuleviimiseks. Kuigi Amazon on tõenäoliselt maailma juhtiv pood ja tilk-laevanduse jaemüüja, on teil juba liiga palju vaja teha, liiga palju jälgida ja seal liiga palju parandada. Niisiis, kuidas juhtida kõiki neid aeganõudvaid ja mõnikord isegi töömahukaid tegusid? Siin on täpselt nii, kui Amazoni märksõna jälgija ja konkurentsivõimelised teadustööriistad hakkavad mängima.

Muidugi pole ülimat tarkvara või veebipõhist raamistikku, mis suudaks ennast täielikult juhtida. Kuid järgnevad Amazoni märksõna jälgimisvahendid ja kasulikud tarkvara abistajad teevad asju palju lihtsamaks. Vähemalt need, mis käsitlevad põhjalikku märksõnauuringut ja väärtuslikku konkureerivat ülevaadet, mis on nii otseselt vaja selle tõeliselt kinnise ja väga konkurentsivõimelise turuga toimetulekuks.

Top 3 Amazon märksõnade jälgimise tööriistad

Google'i märksõnade plaanija

Tõsiselt soovitame kasutada seda vana hea märksõna uurimisvahendit maailma Otsige hiiglane ideaalse kickstart lahendusena, et jätkata kõikehõlmavat märksõnauuringut, mis on algusest peale õige tee. Ma mõtlen, et hoolimata sellest, et vaikimisi pole tööriistakomplekt spetsiaalselt kohandatud Amazonile müümiseks, on see endiselt äärmiselt kasulik, kui saada ülevaade potentsiaalsetest otsingukombinatsioonidest, mida reaalsed ostjad kasutavad kogu maailmas, samuti põhisuunad suhtelist otsingumahtu ja praegune konkurentsi tase, eriti teie täpselt sihitud pika saba märksõna fraasid.

Pange tähele, et Google'i märksõnade plaanija on vaid esimene samm, mis aitab teil turul üle võtta. See tähendab, et hiljem peate igal juhul valima oma enda pakutava Amazoni märksõna jälgimisvahendi - vaid selleks, et vältida eksitamist üsna kitsas kogumiku andmetega, mis on tõmmatud liiga paljudest allikatest, mis ei pruugi tingimata tugevat ostuhinket.

FreshKey

Kuigi järgmine Amazon märksõna tracker tööriist ei ole tasuta (see maksab midagi umbes 20 dollarit kuus), see kindlasti tasub ära , kindlasti. FreshKey märksõna soovituste tööriist võib saada mõnusaks kohaks, et lõpuks jõuda sihitud märksõnade ideedega, kasulike ja kaugeleulatuvate variatsioonidega, LSI pika sabaga märksõnadega, samuti väga kasuliku kategoriseerimisega, mis ulatuvad kaugemale algse otsingumootori optimeerimise kontseptsioonist. Selle asemel, et piirata ennast ainult ühe põhivahendiga või lühendada raha mis tahes arenenud ja seega tasuliste võimaluste puhul, soovitan proovida FreshKey'it peaaegu piiramatu võitja märksõnade allikana ja tõeliselt kasulikku asi, kui tegemist on võimalike negatiivsete otsinguterminite kõrvaldamisega samuti halvata oma positsiooni potentsiaali Amazon.

Soovle

Täna on viimane Amazon märksõna jälgimise tööriist Soovle, tasuta ja hõlpsasti kasutatav lahendus, mis on vajalik teie tootearenduste pidevaks ajakohastamiseks ilma kuluta liiga palju aega käsitsi uurimisel. Avasta kõige otsitava tootepakkumise, mida kasutavad elavad ostjad, kes teevad igapäevaseid ostmisi mitte ainult Amazoni, vaid ka teiste populaarsete poodplatvormide, näiteks eBay või Alibaba poodi. Veelgi enam - see veebipõhine abimees võib näidata oma tugevaimaid külgi, eriti kui tegemist on suure hulga paljutõotavate märksõnaideede ajurünnakutega ja eksperimenteerimisega populaarseimate otsimootoritega, mida reaalajas kasutajad kasutavad mitmes suurimas otsingumootoris Source .

December 22, 2017