Back to Question Center
0

Semalt ülevaade: mittekodeerivate veebikasutajate jaoks kasulikud teenused

1 answers:

Olles mittetehniline inimene, võite valida kasumlik veebikaabitsa teenus. On tõsi, et Internetis on palju programme. Mõned neist koguvad andmeid e-posti aadressilt, teised suunavad uudistevälju, reisisihti ja sotsiaalmeediumiplatvorme - buy fake id cards. Järgmised andmete eraldamise programmid on spetsiaalselt loodud mitte-kodeerijatele ja inimestele, kes soovivad oma ülesannete täitmisel programmeerimiskeelest eemal hoida, näiteks C ++.

1. Spinn3r

See on üks parimaid ja kõige kasulikumaid veebikrahastamisteenuseid mitte-kodeerijatele. Spinn3r eripära seisneb selles, et see võib kogu teie veebisaiti kraapida ja väljavõtteid privaatblogist, sotsiaalmeediast ja RSS-voogudest. Ta kasutab Firehose'i API-d ja haldab Internetis indekseerimist ja indekseerimist üle 80 protsendi. Lisaks sellele salvestab Spinn3r väljavõttev teave JSON-vormingus ja omab sarnaseid omadusi Google'ile. Ta skannib ja värskendab teie andmekogusid vastavalt teie vajadustele ja teeb otsingu toorandmetes, saate hõlpsalt kvaliteetset ja hästi struktureeritud teavet.

2. Octoparse

Octoparse on üks nendest andmete kogumise teenustest, mida on lihtne konfigureerida. See on laialt tuntud oma kasutajasõbraliku ja silmapaistva liidese kaudu. Oktoparne võimaldab kergesti lüüa keerulistest veebisaitidelt pärinevaid andmeid ja jäljendada inimese kasutajat, samal ajal ekstraheerides teavet ja suunates erinevaid saite ja blogisid. Octoparse võimaldab salvestada väljavõtteandmed oma pilve või laadida selle kohalikku masinat.

3. ParseHub

Parsehub on usaldusväärne ja tasuta teenus, mis sihib suurt hulka saite ja kasutab ümbersuunamisi, JavaScripti, AJAX-i ja küpsiseid.Pealegi on see programm varustatud täiustatud masinloetmistehnoloogiaga ning suudab paremini lugeda ja hinnata PDF-dokumente. Praegu saavad Windowsi ja Linuxi kasutajad kasutada Parsehubit ja saavad 30 minutit täita mitmeid ülesandeid.

4. Fminer

Fminer on üks kõige kasulikumaid andmete kaapimise programme. See ühendab maailmaklassi spetsifikatsioonid ja võimaldab teil andmete pilte kriimustada. Fminer tõmbab teavet nii lihtsatest kui keerukatest saitidest ja ei vaja üldse programmeerimisoskusi. Kui teil pole tehnilisi teadmisi, on Fminer teie jaoks õige programm.

5. Outwit Hub

See on võimas Firefoxi laiendus, mida saate alla laadida ja kasutada tavalise Firefoxi lisandmooduli. Outwit Hub on üks parimaid ja hämmastavaid andmekogumisvahendeid. See mitte ainult ei kogub ega kaabab andmeid, vaid ka indekseerib erinevaid veebisaite, mis muudab teie brändi hõlpsaks reklaamimiseks. Kuna tegemist ei ole karbiga, ei vaja see programm mingeid programmeerimisoskusi ja seda on lihtne kasutada.

6. Web Scraper - Chrome extension

See on kuulus Google Chrome'i laiendus koos kvaliteetsete funktsioonide ja omadustega. Web Scraper on hea importimise alternatiiv. io ja saab integreerida mis tahes operatsioonisüsteemiga. Sa pead lihtsalt esile tõsta andmed, mida otsite, et kraapida ja Web Scraper seda ekstraktidelt ja teisendamiseks, andes teile parimaid võimalikke tulemusi. See käitleb JavaScripti ja Ajaxi veebisaite ja on kõige võimsam programm mittetehniliste isikute jaoks.

December 22, 2017