Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: API või parim viis andmete kadumisest veebisaidilt

1 answers:

Rakenduse programmeerimisliides või API võimaldab teie tarkvara ja tööriistu omavahel suhelda. Me elame kiires tempos, kus kõik muutub kiiresti ja me tahame päästa meie aega ja energiat. Tavalised andmevahetustööriistad võivad tarbida palju aega ja raskendada meie veebipõhiste ettevõtete käivitamist, kuid API toimib kõigi sotsiaalsete platvormide liikumapaneva jõuna.See mitte ainult ei anna veebisaidile kasulikke andmeid, vaid muudab ka väljavõetud andmeid ning muudab selle kasutajatele loetavaks ja skaleeritavaks. Seega on kindel, et API-programmid on hea võimalus programmeerijatele ja programmeerijatele nende rakendustega suhelda.

API käsitleb tehnilisi lehti:

Eksperdid usuvad, et API on andmesideteadlaste poolt koostatud täpne kood, mis muudab meile andmete kogumise lihtsaks paljudelt veebilehtedelt. Ta saab käsitleda tehnilisi lehti ja koguda oma teavet. Näiteks Facebook Graph API-sid kasutatakse Facebooki lehtede, kogukondade ja muude sarnaste võrgustike andmete hankimiseks ja kustutamiseks.

API - lihtsaimad andmed kaapimise viis

Iga kord, kui tahame konkreetse veebisaidi andmeid juurde pääseda, peame kasutama API-sid. Erinevalt teistest tavalistest andmeedastusprogrammidest ja -võtetest on API kohe oma ülesande täitnud ja võib teie andmeid kraapida rohkem kui 120 keeles. Nii et kas te soovite Hiina veebisaidilt teavet katkestada või soovite Jaapani blogist teavet hankida, siis kasutab API selle järgi viivitamatult või vastavalt teie juhistele.

Miks on API oluline ettevõtetele?

Kui teil on suur hulk veebilehti ja soovite mõne tunni või kahe jooksul andmeid kõigist neist välja võtta, on API see suurepärane võimalus. Peate lihtsalt avama API, et tõmmata täpsed andmed. See toob ettevõtetele kasu järgmiselt kolmel viisil:

1. Ettevõtted saavad luua API-ga rakendusi

Ettevõte võib luua API-dega erinevaid rakendusi, ilma et see mõjutaks kvaliteeti. Mõned onlainfirmad müüvad tööriistu ja tarkvara ning tuginevad avatud API-de teabe tõmbamisele, et lihtsustada nende äriprotsessi. Tegelikult ei saa ettevõte ilma API-deta kasvatada ja ei saa oma klientidele luua kasulikke rakendusi.

2. Märksõna teadusuuringud

API on ettevõtetele oluline, sest see võimaldab programmeerijal luua hämmastavaid veebiservereid tööriistu. Need tööriistad aitavad meil paremini täita oma ülesandeid. Näiteks on märksõnapõhiste API-de abil meie veebisaitidel märksõnade ja fraaside leidmine lihtne. Andmete koputamisel hoolitsevad API-d meie sihtivate märksõnade eest ega muuda ega muudavad neid väljundis.

3. API-programmid on arendajatele ja programmeerijatele

Mõlemad arendajad ja programmeerijad saavad kasutada API-sid ja saavad oma klientidele pakkuda parimaid võimalusi. Näiteks käivitas Reddit mobiilirakenduse ja tugines paljudele tööriistadele ja andmete väljavõtmise teenustele, et teenida raha ise. Nüüd Reddit on üks parimaid veebiliikluse allikaid. API-ga saate luua Reddit-like foorumeid ja saab mõne päeva jooksul rohkem ja rohkem inimesi kaasata Source .

December 22, 2017