Back to Question Center
0

Veebilõikamise tööriistad - Semalt Advice

1 answers:

Andmete kraapimine on mittemeditsiiniliste inimeste jaoks üks kõige keerulisemaid ülesandeid. Seda seetõttu, et neil pole teadmisi ja nad ei tea midagi Pythoni, Java, Go, JavaScript, NodeJS, Obj-C, Ruby ja PHP-like keeles kasutamise kohta.Programmeerimine on andmetöötluse lahutamatu osa, kuid mõnedel alustajatel ja uustulnukatel ei ole piisavaid programmeerimisoskusi ja nad soovivad ikkagi veebiandmeid koguda ilma kvaliteedi ohtu seadmata. Selliste isikute jaoks on kõige paremad ja sobivaimad järgmised veebihakendused rakendused.

Kaabits (Google Chrome'i laiendus)

Mitmesugused mitteprogrammeerijad ja vabakutselised eelistavad Scraperi, kuna nad ei suuda koguda andmeid. See graafilise kasutajaliidese juhitud andmetöötluse tööriist võib teie olemasoleva töö hõlbustamiseks kraapida nii põhi- kui ka täiustatud veebisaite ning neil on suurepärane masin õppetehnoloogia. See platvorm on spetsiaalselt välja töötatud andmete saamiseks Amazonist, eBay ja muudelt sarnastest saitidest ning sellel on sisseehitatud rämpsposti avastamise funktsioon. Selle abil saate hõlpsalt tuvastada rämpsposti oma andmetes ja eemaldada selle minuti või kahe minuti jooksul. Sellel on spetsiifiline Google'i API-kliendikogum, mis aitab paremini andmeid hankida ja salvestab teie teabe oma andmebaasis. Võite ka andmeid oma kõvakettale või mõnele teisele valitud seadmele salvestada.

Import. Io

Impordiga. Io, ei pea te olema tehniliselt mõttetu ja saate kvaliteetseid andmeid regulaarselt kraapida. Veebieksemplari taotlus on väidetavalt kõrvaldanud vajaduse mitteprogrammeerijate ja andmeteadlaste järele. Nagu me teame, et andmetöötlus nõuab statistikat ja matemaatikat, on programmeerimisoskused, kuid importimisel ei pea te midagi õppima. io. See tööriist sobib nii üksikisikutele kui ettevõtetele.

Kimono Labs

Kimono Labs on avatud lähtekoodiga eraldiseisev veebi kaapimise tarkvara. Mõne minuti jooksul võib see koguda andmeid arvukatest saitidest. See on saadaval nii tasuta kui ka tasulistes versioonides ning sobib mittetehnilistele inimestele. Kimono Labsiga ei pea te Pythonist ega muudest programmeerimiskeeltest õppima. Selle eelmääratud indekseerijad aitavad teil oma andmeid või erinevaid veebisaite indekseerida. Peate selle programmi allalaadima ja käivitada ning laskma Kimono Labsil mõne minuti jooksul teie jaoks andmeid koguda. Selle pilvepõhine hingamisteede abil saate hõlpsalt ja kiirelt teavet erinevate seadmete vahel jagada. Kimono Labsi kasutab ettevõtted, ajakirjanikud, veebimüügiettevõtted, telekommunikatsioonibürood ja vabakutselised laiaulatuslikult.

Facebook ja vidistama APIs

Suured andmed on suur probleem erinevatele veebimeistritele ja mittetehnilistele üksikisikutele. Seega kasutavad nad sageli kogutud andmete kogumiseks Twitteri ja Facebooki API-sid. API-d aitavad meil kasu saada erinevatest veebisaitidest ja blogidest kasulikku teavet ning prognoosida, kuidas neid andmeid redigeerida ja salvestada, kui need on täielikult kraapitud. Parim osa on see, et API-d saavad minu veebisisu hõlpsalt lugeda ja skaalautuvas vormis. Nad pakuvad kerge visualiseerimist kaabitsadest, liigitatakse need erinevatesse kategooriatesse või impordivad mitmesuguseid formaate vastavalt meie soovidele ja nõuetele. Saate kasutada sotsiaalmeedia API-sid, kui olete mitte-tehniline isik, kellel pole programmeerimisoskusi Source .

December 22, 2017