Back to Question Center
0

Semalt: kuulsad avastamata veebisaidid

1 answers:

Et saada käsitsi andmeid, peate omama suurepäraseid programmeerimisoskusi. Teise võimalusena võite kasutada mitmeid veebiandmete hankimise tööriistu , mille eesmärk on lugeda, struktureerida ja kraapida andmeid kindlas vormingus. Kuid mõned veebisaidid on lahtivõetavad, mis tähendab, et nad kas kasutavad kriipsutamisvõtteid või regulaarselt oma märgistust. Näiteks LinkedIn, Alibaba ja Facebook nõuavad sisselogimise andmeid, pakuvad CAPTCHA sisestamist ja blokeerivad IP-aadresse, et tagada nende kasutajate kaitse ja privaatsus.

1. Facebook:

Facebook on üks kuulsamaid sotsiaalsete võrgustike veebisaite, millel on üle 20 miljoni aktiivse kasutaja kogu maailmas. On olemas suur hulk taotlusi ja andmete kaapimise programme, mille eesmärk on koguda Facebookist individuaalset teavet. Kahjuks ei anna enamik tööriistu meile täpset ja loetavat teavet. Facebook on raskendanud rämpsposti ja häkkerite kogumist oma kasutajate kohta. Seda saab hankida ainult HTML-parseriga, näiteks Pythoniga, kuid enamik veebimeistritest ja vabakutselistest ei tunne isegi Pythoni põhitõdesid. Hiljuti käivitati Facebooki kaabits, et selle sotsiaalse võrgustiku veebisaidilt olulist teavet ekstraktida. Facebooki kaabitsaga saate koguda ainult Facebooki kasutajate nimesid ja e-posti aadresse. Kuid kui soovite koguda põhjalikuid andmeid, ei saa te seda tööriista ega muud sarnast skreeperit kasutada.

2. LinkedIn:

LinkedIn on veel üks sotsiaalsete võrgustike veebisait, mida pole võimalik kraapida. Kuid võite osaliselt ka andmeid mõnest veebilehest välja printida, kuid enamus informatsioonist pole juurdepääsetav. Te saate koguda teavet ainult LinkedIn avalikus profiilis, kasutades importi. io või Kimono Labs. LinkedIn'i tugevaid ohutusmeetmeid põhjustavatel turgudel ei ole võimalik kasutada teenuste kraapimist. Kuid nad on hakanud kasutama Lead Extractorit, mis aitab kraapida avalikke profiile. See tööriist saab kraapida ainult profiili lingid, nimesid ja e-posti aadresse. Aga kui soovite saada Skype'i ID-d, Yahoo Messengeri ID-d, täida kasutaja aadress ja Twitter-ID, siis LinkedIn ei lase sul seda teha.

3. Alibaba:

Alibaba on tehnoloogiakonglomeraat, mis pakub online-teenuseid tarbijatele. Kahjuks ei ole võimalik sellelt veebisaidilt andmeid kraapida. Erinevalt Amazonist ja eBay, on Alibabal oma kasutajatel keeruline koguda teavet oma toodete, kujutiste, kirjelduste ja hindade kohta. Aastal 2015 tutvustatakse avalikkusele mitmeid vahendeid, mis võivad Alibabaga hõlpsalt andmeid kraapida. Enamik tööriistu on makstud ja ei anna alustamist ootusi. Alibaba tegutseb paljudes ettevõtetes üle kogu maailma ja ühendab ostjaid tarnijatega. Vahepeal tagab see privaatsuse ja ei lase kellelgi kellelgi andmeid kraapida. Alates 2016. aasta oktoobrist on Alibabal oma platvormil rohkem kui 500 miljonit igakuist aktiivset kasutajat. Alibaba kasvas pilvete tulude kasvust isegi ülekaalulisemate pilvandurite, nagu Amazon, Google ja Microsoft. Ta on rakendanud parimaid strateegiaid oma tarnijate privaatsuse tagamiseks ja blokeerib kõik kahtlased IP-aadressid mõne sekundi jooksul Source .

December 22, 2017