Back to Question Center
0

Kuidas tuvastada Amazoni nimekirja kõige paremini müüdavad märksõnad?

1 answers:

On ebaharilik, et eduka toote käivitamiseks peab igal müüjal olema õige Amazon listings optimeerimise märksõnade müügi loend. Kui õigesti hinnatud on need täpselt suunatud otsingusõnad ja sõnastikombinatsioonid, võivad teie pakkumised teie potentsiaalsete ostjate ees teie potentsiaalsete ostjate ees aidata, kasutades selleks kaug-seotud fraasi, et leida, mida nad vajavad. Sellepärast on tõenäoliselt ainus võimalus maksimeerida oma sissetulekut teenivat ärivõimalust - saadate teie toote müügile nii palju otsitud ja seega väga väärtuslikke päringuid kui võimalik. Kuid kas on olemas üldine lähenemine, et juhtida Amazoni nimekirjade märksõnu nagu pro? Noh, vaatame.

Parim müüja lähenemine märksõnadele Amazon Listings

Enne midagi muud, olgem silmitsi sellega - suuremad otsingumootorid (nagu Google ise) otsivad peamiselt keskmine aeg ühe kasutaja külastuse kohta, samuti klikkimise määra mõõdikud, et teha mõistlik otsus isikliku järjekoha positsiooni määramiseks igale veebisaidile, mis on leitud internetist selle indeksis - financial debt relief programs. Samal ajal aga Amazon A9-otsing algoritm pöördub ümber ainult ühe tugevalt müügi-kesksemaks mõõtmiseks - konversioonimäära, mis näitab, kui hästi (või mitte) külastajad teie potentsiaalsetest klientidest reaalseteks ostjateks teisendatakse. See tähendab, et teie viimast müügiarengut ja positiivsete ostjate arvustuste arvu ka A9 algoritmi arvestavad ka väga tugeva tegijaga.

Alusta oma teadusuuringuid märksõnu

Niisiis, kuidas edukalt saada paremaid orgaanilisi paremusjärke Amazoni SERPs alates juba käivitusest? Ma arvan, et kõik, kes müüvad seal (ja eriti Interneti-noorte Interneti-kaupmehed), peaksid alustama oma toodete nimekirja muutmise atraktiivsemaks muutumisest, et A9 saaks nende kvaliteedi tunnusjoonte järgi kindlasti näidata üha enamatele potentsiaalsetele klientidele, kes teevad veebipõhiseid ostmisi Amazon. Ja siin on see, mis võib teile palju aidata. Mõelge järgmisele lühikesele loendile, mis sisaldab lihtsaid soovitusi ja näpunäiteid, mille abil saate oma Amazonase loetelude jaoks õigeid märksõnu suunata - sujuvale ja täielikult kontrollitavale jõupingutusele.

Amazonase nimekirja sihtmärksõnade peamine nimekiri

  • Püüa mõelda väljaspool kasti. Pidage meeles, et sihtgrupp võib igal juhul otsida teie müügil olevaid esemeid - see võib potentsiaalselt saada teie lõplikuks võitva märksõna või pika otsingu kombinatsiooniks.
  • Ärge kartke tesaurust kaks korda kontrollida, et leida mõni muu paljutõotav sünonüüm seal, samuti LSI märksõnad, mis on seotud teie toote või eseme kategooriaga.
  • Veenduge, et arvestataks iga märksõna hinnangulise otsingumahu puhul enne selle lisamist potentsiaalselt võitnud kandidaatide põhiloendisse. Soovitan kasutada märksõna tööriistu, nagu Merchant Words või Keyword Inspector, et aidata teil selle metrika keskmist hinnangut saada.
  • Pidage meeles, et mõnikord otseselt toimivaid otsingukombinatsioone saab leida ka valesti kirjutatud sõnades, ainsuse / mitmuse vormide valikulistes versioonides, samuti sama teema jaoks oluliste märksõna variatsioonide korral.
December 22, 2017