Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas hankida HTML-i veebisaitidelt nõutavad andmed

1 answers:

Nettis esitatud informatsiooni peetakse "struktureerimata" seda ei korraldata korralikult. HTML-veebisaidid on erinevad nii, et need sisaldavad organiseeritud dokumente ja dokumentides esitatud tekst on struktureeritud HTML-koodi all.

HTML-veebisaitidelt on kolm peamist andmete väljavõtmise meetodeid:

  • veebilehel oleva teksti salvestamine arvutisse;
  • andmete kogumise koodi kirjutamine;
  • Eritööriistade kasutamine;

1. Kuidas ekstraktida HTML-i veebisaidilt ilma koodimiseta

Saate veebi sisuga kraapida, kasutades alltoodud samme:

Väljavõtmine ainult tekst

Pärast soovitud teksti sisaldava veebilehe avamist paremklõpsake ja valige suvand "Salvesta leht nagu" või "Salvesta nimega".Tippige väljale "Faili nimi" ja "Salvesta kui tüüp" rippmenüüst faili nimi, valige "Veebileht, ainult HTML. "Klõpsake nuppu" Salvesta "ja oodake mõni sekund.

Kõiki sellel lehel olevat teksti ekstraheeritakse ja salvestatakse HTML-failina. Esialgsed lehe vorminguvõimalused jäävad puutumatuks ja saate sellistes tekstitöötlustes teksti nagu Notepad redigeerida.

Kogu veebilehe

väljavõtmine Valige "File" menüüs valik "Salvesta kui" või "Salvesta leht nagu".Seejärel klõpsake rippmenüüst "Salvesta tüüpina" valikul "Veebileht, täielik". Pärast klõpsates nupule "Salvesta", eemaldatakse tekst ja pildid lehelt ja salvestatakse ükskõik millisest soovist. Kui pilt on kausta salvestatud, asetatakse tekst HTML-faili.

2. Kodu HTML-i hõivamine koodi abil

Spetsiaalsete tööriistadega saate otse töödelda HTML-faile. Samuti saate luua koodi kõikide HTML-i märgiste eemaldamiseks ja HTML-failides sisalduva teksti säilitamiseks XPathi või regulaaravaldise abil. Selle ülesande jaoks on mõned kõige populaarsemad programmeerimiskeeled Python, Java, JS, Go, PHP ja NodeJs.

3. Veebi andmete hõivamise tööriistade kasutamine

Kui soovite lihtsalt HTML-faile veebisaitist välja printida ilma ühegi koodirida kirjutamata või vältige kopeerimise ja kleepimise meetodi piinamist, kasutage veebilõikamise tööriista. Tegelikult on palju kasulikke tööriistu, mis võtavad veebisaidilt vajalikku teavet kokku ja seejärel teisendavad seda struktureeritud vormingus. Proovige vaid mõnda kraapimisvahendit , ja kindlasti leiate selle, mis on teie laskemoona vajadustele kõige sobivam Source .

December 22, 2017