Back to Question Center
0

Semalt esitleb GitHub: juhtiv veebikraaper, millel on palju funktsioone

1 answers:

GitHub on üks kuulsamaid andmete kogumise teenuseid. See tööriist võib lugeda ja skaalautuvas formaadis suure hulga veebilehti kraapida. See on tuntud oma masinloetmistehnoloogia poolest ja sobib väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. GitHubi kõige iseloomulikumad tunnused on allpool kirjeldatud:

Skaalautuvus

GitHubiga saate nii palju veebi lehti kui soovite ja teisendada andmed skaalautuvas vormingus nagu CSV ja JSON. Samuti saate jälgida andmete kvaliteeti selle kraapimisel; GitHub hoiab ära kasutud lingid ja saab kiiresti hästi struktureeritud andmeid.

Minimeeritud vead

Erinevalt teistest tavapärasest andmete kogumise teenustest, GitHub kraabib teie andmed ja parandab kõik väiksemad ja suuremad vead automaatselt. See annab meile täpset ja veadeta teavet ja jälgib iseenesest andmete kvaliteeti. Selle tööriistaga saate ka PDF-faile ja HTML-dokumente kraapida.

Vastupidavus

GitHub on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese ja alati usaldusväärse teenuse. See ei nõua hooldust ja seda saab kasutada kuude pärast. Võite valida mitmesugustest vormingutest ja lasta GitHubil kraapida ja eksportida andmeid soovitud formaadis. See sobib alustajatele, õpilastele, õpetajatele ja vabakutselistele.

Dünaamilistest veebisaitidest pärinev teave

GitHubiga saate teavet nii lihtsatest kui ka dünaamilistest veebisaitidest kraapida. See tööriist ka kriipsutab andmeid sotsiaalse meedia saitidelt, reisiportaalidest ja e-kaubanduse saitidelt ilma probleemideta. Lisaks muudab see aluseks olevad HTML-koodid ja parandab automaatselt kõik väikesed vead.

Võime skripte ja agente hallata või luua

Üks GitHubi kõige iseloomulikumaid tunnuseid on see, et ta suudab hallata ja luua nii agente kui skripte. See tööriist hõlbustab massilise kohandamise toiminguid ja võib mõne minuti jooksul katkeda kümne tuhande veebisaidiga. GitHubiga on agentide migreerimine ja andmete kasutajate tellimine süsteemide vahel ilma probleemita.

Muutub struktureerimata andmeid struktureeritud ja kasutatavale andmetele

Erinevalt impordist. io ja Scrapy GitHub muudab struktureerimata andmed organiseeritud, kasutatavaks ja struktureeritud andmeteks mõne sekundi jooksul. See tööriist sobib spetsiaalselt programmeerijatele ja mitteprogrammeerijatele. See mitte ainult kraabib teie veebisaite, vaid ka indekseerib teie saiti ja aitab teil luua rohkem viiteid Internetis. Andmeid saab eksportida XLS, XML, CSV ja JSON formaadis, hõlbustades ettevõtjate ja ettevõtete tööd.

Intelligentsed ained

GitHub võib moodustada ained mõne minuti jooksul ja ei vaja mingeid programmeerimis- ega kodeerimisoskusi. Masin õppe tehnoloogia põhineb see tööriist järjehoidja automaatselt tulemusi ja kriimustada korraga mitu URL-i. Lisaks sellele on see võimeline kogu saidi mõne sekundi jooksul kraapima ja on eriti kasulik uudisteväljaannete jaoks nagu CNN, BBC, The New York Times ja The Washington Post.

Võib-olla on aeg hinnata oma andmete kaapimise tehnikaid ja kasutada oma äri kasvatamiseks GitHubit Source .

December 22, 2017