Back to Question Center
0

Kas ma saan suurendada oma Amazon müügi auaste tagant märksõna optimeerimine?

1 answers:

Lühike vastus on jah, on võimalik Amazoni müügiasetus suurendada tagasiside märksõnade optimeerimisega. Muidugi, kui seda käideldakse õiges suunas. Sellepärast ma hakkan jagama mõningaid tehnoloogilisi teadmisi, mis on vajalikud selleks, et suurendada Amazonase müügiastme taset - otse, kasutades oma peamisi sihtimismärke spetsiaalselt kohandatud tagantjaotises Amazoni toote lehe nimega "otsinguterminid". "Sel moel saad sa saada kindlasti suurema tükki pirukast, võrreldes nendega, keda teie liiga laiskad vastased viivad, jättes tähelepanuta selle tõelise kuldmündi võimaluse suurendada Amazoni müügi reitingu potentsiaali - peaaegu mitte mingil ajal ja ilma liiga tööjõutundita - intensiivsed tööd. Nii et allpool ma näitan sulle, kuidas struktureerida ja optimeerida oma Amazon nimekirja oma backend märksõna jaos.

Näpunäiteid tagavara võtmesõnade optimeerimise kohta

Kas teadsite, et Amazon on sätestatud kindlate reeglite kogumik - täpsemalt teie tooteloendi tagapõhise jaotise jaoks? Kas kõik on paigas järgmiselt ja oleks veel üks väga hea põhjus A9 suurendada oma Amazon müügi auaste - trade in your old computer for a new one.

 • Te peaksite kasutama ainult tühikuid, et eraldada iga tagantjaotisele iga märksõna järgmisest. Ma mõtlen, et kõik muud sümbolid nagu komad või semikoolonid pole seal lubatud.
 • Iga märksõna või pika saba otsingufraas tuleks vormida selges ja loogilises järjekorras, nii et neid kuvatakse täielikult loetaval viisil. Näiteks kui selge väljend "suur punane vaip" on hea, pole midagi sellist nagu "punane suur vaip" teie toodete nimekirjale.
 • Teil on õigus kasutada õigeid lühendeid (näiteks raamatud, filmid jms nimed). ), samuti muud üldtunnustatud alternatiivid.

Mis tuleks vältida

 • See võib tunduda no-brainer, kuid veenduge, et te ei pea kõik asjasse, ebatäpne või avalikult eksitavat teavet lisada oma taustaprogrammi loendi jaotist "märksõna terminid". "Ma mõtlen, et te ei tohiks kunagi postitada oma toodete nimekirja ebatäpsete toodete kategooriasse, kasutada sobimatut sõnastust (kontekstist välja), vale sugu jne.

 • Kasutades UPC-sid, positsioonide ASIN-id, tootenimed või mõni muu kauba identifikaator on tungivalt soovitav,.
 • Mis tahes üleliigse pikkusega sisu loomine tekitab teile rohkem kahju, mitte Amazoni müügiastme suurendamist.
 • Selliste subjektiivsete sõnade kasutamine nagu "hämmastav kvaliteet" või mis tahes muud avalikult reklaamitavad sõnad ja väljendid nagu "parim pakkumine" ei ole ka soovitatav kasutada "madalat hinda".
 • Sama kehtib ka mis tahes ajaliselt sõltuvate avalduste kohta, näiteks "müügil", "uues tootes saadaval", "piiratud koguses" jne.
 • Mis tahes solvav sõnum või kindlasti kuritahtliku iseloomu sõnastus on tugevalt keelatud.
 • Mistahes valesti kirjutatud toote nimede otstarbekas kasutamine on ka midagi muud kui tõesti halb mõte (isegi kui need valesti kirjutatud sõnad või väljendid on väga konkurentsivõimelised märksõnad).
 • Mis tahes õigekirja variatsioonid, näiteks ainsuse / mitmuse vormid või erinevad kapitalisatsiooni viisid, ei võeta kunagi teie eelistesse.
December 22, 2017