Back to Question Center
0

Kas Amazoni müüjate jaoks on märksõnauuringute abivahendid tõesti vajalikud minu enda toodete loeteluks?

1 answers:

Tegelikult iga pood või tilk-shipping ettevõtte platvorm (nagu Amazon ise, samuti eBay, Alibaba pood, Walmart jne. ) on tegelikult olemuselt sarnased originaalsete otsingumootoritega. See tähendab, et nõuetekohane sisu optimeerimise strateegia on iga jaemüügiettevõtte edu hädavajalik osa seal. Sel moel on täpselt sihitud ja põhjalikum märksõnade uurimine just see, mis tõmbab tõeliselt tulutoovat veebiprojekti ja absoluutset äri ebaõnnestumist - cpanel android app login. Ja see tähendab, et Amazoni müüjate jaoks mõeldud kvaliteetsete märksõnauuringute tööriistade kasutamine muutub hädavajalikuks - just selleks, et ellu jääda selle turgikonkurentsi tõelise löögi all, mitte mingisugust luksust kui võite mõelda. Nii et allpool ma näitan sulle paar päris head märksõna tööriistu Amazoni müüjatele.

Kõik need on tõestatud ja usaldusväärsed veebikeskuste abilised, mida ma testitan oma toodete nimekirjas selles rahvarohketes turgudel - vähemalt proovige järgmist:

Google'i märksõnade plaanija

Pole kahtlust, et see vana hea märksõna uuringute ja reklaamide haldamise teenus on võimas optimeerimise tööriistakomplekt, mida tavapäraselt kasutatakse ekspertide optimeerijate lõviosa jaoks. Loomulikult ei kuulu Google'i märksõnade plaanija nende Amazonase müüjate jaoks spetsiaalselt kohandatud tööriistade hulka. Sellest hoolimata, kui tegemist on märksõnauuringute ja põhiliste tooteotsingu suundumuste mõistmisega, on märksõnade plaanimise tööriist täpselt see, mis võib teile anda hea lähtepunkti, mis näitab sulle suurt pilti kõigist potentsiaalselt võitnud ja kasumlikest märksõnadest.Ideaalis peaks optimeeritud see, et need peaksid saama teie peamisteks sihtivateks märksõnadeks, et juhtida orgaanilise otsingu liiklust teie Amazonase toodete loendisse ja seeläbi kindlaks määrata teie üldised tulutoovad ärivõimalused.

Müüja Peamine

Kui tegemist on kõige kasumlikumate märksõnade ja jõuliselt võitnud pika saba tooteotsingu kombinatsioonide tuvastamisega, on kindlasti müüja peamine parimad vahendid Amazoni müüjatele. Kõik siin on üsna lihtne. Ja kõik, mida vaja on, on lihtsalt sisestada mis tahes toote nimi või üksikute Amazoni ASIN-i number - ja olete valmis, võttes nimekirja väärtuslikest märksõnade soovitustest, mis on teile peaaegu aja jooksul ette valmistatud.

AMZ Insight

See on veel üks hea valik oma märksõnauuringute ja noteerimise optimeerimise kohta Amazonil. AMZ Insight on kogu Amazonase müüjate jaoks mõeldud tööriistad, täpsemalt. Sellepärast võib see võimalik "tööriistakomplekt" aidata teil mitte ainult konkurentsivõimelise ülevaate ja pikaajaliste märksõnade soovituste leidmisel, vaid ka kõige populaarsemate otsingupäringute leidmisel, nende keskmise otsingumahu hindamisel, indekseeritud juba seotud toodete arvu mõõtmisel teatud märksõna, hinnates märksõna konkurentsi praegust taset, CPC-reklaame ja veelgi rohkem.

December 22, 2017