Back to Question Center
0

Kuidas saada tõeliselt edukaks Amazonase kaupmeesiks?

1 answers:

Iga edukas online-kaupmees müüb Amazon peaks alati võtma ainult teadlikke otsuseid. Ja kui tegemist on tooteloendi optimeerimisega, siis töötab see ilma kõigi vajalike märksõnaandmeteta, millele on lisatud väärtuslik konkurentsivõimeline ülevaade, - ei saa kunagi oma tilk-laevandusettevõtet pideva sissetulekute positiivse käigu kohta. Niisiis, nägem seda - kui soovite näha ennast Amazonase suure ajaga kaupmehena, kes kasutab pidevalt suurenevat ostukülastajate voogu, on viimane aeg õige märksõnauuringute vahendi valimine ja lõpuks oma toodete nimekiri hästi optimeeritud.

Nii on teil kindlasti suuremad võimalused jääda tooteotsingu ülaossa. Lõppude lõpuks saate Amazonase toodete loendisse rohkem veebiliiklustes pumbata, mis võib viia suurema konversioonimäära saavutamiseni, mis omakorda annab selle järsule konkurentsile avatud turule kogu teie hinne edendamise - hospedagem gratuita de sites ftp server.

Nüüd mida?

Ja allpool ma näitan sulle tõenäoliselt siiani avatud juurdepääsu hõlbustamiseks parimat märksõna tööriista. Iga Amazonase müüja peaks sellest teadma, ma olen kindel. Pange tähele, et ma ei kavatse mitte reklaamida ega keelata Jumalat teatud tüüpi veebitarkvara või Amazonase müüja tööriistade kaubanduslikul eesmärgil kasutamist. Lihtsalt tegutsedes nagu hea samaritaan valmis ja valmis jagama oma endist optimeerimise kogemust teiega. Palun armastan ja aitäh, minu Amazonase kaubamärgi minu jaoks mõeldud ükshaaval lahendus - SECockpit. Vaatame lõpuks, mis see on.

SECockpit

See on esimene märksõna uurimisvahend, mida ma tahan täna teile esindada. Tegelikult ei ole SECockpit mitte ainult üks märksõnaotsija. Täpsemalt öeldes on see täisfraktsiooniline veebiteenus, mis ei ole mõeldud ainult Amazonile, vaid optimeerib tõenäoliselt internetis olevat poodide loendit, nii et seda peetakse kõige olulisemate otsingutulemuste seas. Ma mõtlen, et see väga laiaulatuslik veebiraamistik koondab sõna otseses mõttes kõike, mida võib-olla vaja Amazoni müümisel arukaks müüjana.

Siin on mõned enimkasutatavad eelised minu enda toodete loendis:

  • kiiresti kujundada massiivne potentsiaalselt võitvate märksõnade loend;
  • mõista pika sabaga ostja otsingu peamisi suundumusi ja saada abi väärtuslike ettepanekutega;
  • avastavad rohkem ja paremaid optimeerimisvõimalusi - konkurentsivõimelise ülevaatega märksõnadest, mis tõmbuvad otse teie tootekategooria juhtivatelt müüjatelt või Amazoni turunõust;
  • jälgib praegust märksõna paremusjärjestust - nii teie enda kirje jõudlust kui ka teie kõige lähemate vastaste parimaid edusamme, mis juba sobivad konkreetse märksõna või täpselt sihitud pika sabaga kombinatsiooni jaoks;
  • saavad kasu tõeliselt parematest ja piiramatutest analüütilistelt andmetelt vähemalt 30-päevase katseaja jooksul, mis on saadaval avatud juurdepääsul. Kahjuks peate pidevalt täiendavate täiustatud funktsioonide saamiseks edastama oma liitumisprotseduuri ja muidugi maksma kuus raha.
December 22, 2017