Back to Question Center
0

Kas mul on mõni nõu Amazoni nimekirja ekspert?

1 answers:

Enamik meist (mitte iga Amazoni nimekirja ekspert) ei tea, et see tõesti ülerahvastatud veebipõhine turg on sisuliselt hiiglaslik tooteotsingumootor. Ja asi on selles, et Amazon on ilmselt suurim see veebis asuva sellise konkreetse liigi suurim koht. See tähendab, et turukonkurentsi üldine tase on tõesti raske ja isegi vägivaldne. Niisiis, kuidas elada sellises ebasõbralikus olukorras, mis juhtub Amazonase veebisaidil? Noh, ma usun, et kommertsiaalse edu võtmetegur Amazonil on otseselt teie eesmärgistatud märksõnade jaoks mõeldud tooteloendite optimeerimine, nii et teil oleks paremini internetis kokkupuude objektide otsinguga seal. Alljärgnevalt on mõningad mõistlikud avaldused ja nutikad ideed Amazoni loendi eksperdist, et saaksite oma lehe optimeerimist uuele tasemele juhtida.

Optimeerimine Tips & Tricks alates Amazon Listing Expert

Kõigepealt peame silmitsi - teie tootenumeri optimeerimine on pidev protsess, lõpuks - riscaldatori infrarossi per case di riposo a prezzo bloccato. Ma mõtlen, et Amazonase parimad müüjad ja selle ühine tootearvestuse arvutus põhineb tegelikult üldisel kauplemistegevustel koos õige viisiga tooteloendite optimeerimise kohta objektide otsimisel. Ja asi on see, et seda esialgset järjekoha arvutust korrigeeritakse pidevalt, nii et seda ajakohastatakse iga tunni järel ja see kajastab iga müügil oleva toote müügi ajalugu. Ja siin on mõned olulised näpunäited ja nipid, mida tuntakse mitte ainult iga Amazon nimekirja ekspert, vaid iga ambitsioonikas veebioperaator, kes pakub mis tahes tüüpi tooteid. Nii et siin on see, mida peaksite teadma Amazoni tootenimekirjade optimeerimise kohta, lühidalt.

Üldiselt on teil iga viie otsinguvälja täitmiseks umbes 50 tähemärki. Siin on kõige raskem asi, kasutades targalt neid tegeliku piiranguid ja tehes kõik endast oleneva, et luua võimalikult palju unikaalseid pikaajalisi otsingutermineid.

Individuaalsed otsingusõnad (mitte fraasid)

Asjakohasus on üks peamisi otsingu hinnetegureid, mida tunnevad kõik Amazonid, loetles ekspert. Pange tähele, et teatud täpse teksti vaste puhul on ka tugev edetabel (põhineb Amazoni ametlikel juhistel).

Siin on muud võimsad tegurid (välja arvatud täpne tekstisõnumite sobitamine), mida A9 otsingu järjestamise algoritm arvestab:

1. kogu müügi ajalugu;

2. viimane müügiareng (igakuine, nädala jne. );

3. konkurentsivõimelise toote hind ja valik;

4. praegune kättesaadavus.

Pikamaailma otsinguterminid

  • Ärge raisake oma aega ja jõupingutusi teie toote pealkirjas juba sisalduvate pikkade sabade või üksikute otsinguterminite taaskasutamiseks, samuti nimekirja teie tootelehe täppide punktidest.
  • Võimalik, et võite kaaluda sobivaid sünonüüme ja erinevaid LSI märksõnakombinatsioone, mida paljud elus ostjad võivad potentsiaalselt kasutada sama toote jaoks.
  • Teil on parem vältida jutumärkide kasutamist, kuna see vähendab teie iga tootelehe jaotise jaoks juba piiratud pikkust.
  • Ärge häirige ennast mingeid kirjavahemärgi eripära, ainsuses / mitmuses, samuti kõiki sarnaseid sõnastusi - Amazon ütleb, et sellised jõupingutused oleksid väidetavalt kasutud, sest selle otsingumootor leiab neid kombinatsioone sama moodi.

December 22, 2017