Back to Question Center
0

Kuidas kasutada Amazon Marketing Services kahekordistada oma kasumit?

1 answers:

Kui müüte oma tooteid Amazonile, on teie peamine eesmärk tõenäoliselt oma asjad kõige potentsiaalsete klientide ees esile tuua ja lõpuks rohkem tulu. Kogu Amazoni järjestamise algoritm on loodud selleks, et pakkuda ostjatele kõige täpsemaid otsingutulemusi, lähtudes nende eelistustest ja otsinguajaloost. Nii et kõik, mida vajate, on järgida Amazoni juhiseid, et näidata oma tooteid sihtrühma ees.

Sõltumata teie praegustest strateegiatest ei pahanda sulle kunagi teie võimalusi. Õnneks pakub Amazon kaupmeestele erinevaid teenuseid, mis suudavad oma müügiprotsessid sujuvamaks muuta ja seejärel tuua Amazonile rohkem tulu. Amazoni turundusteenuste programm on ideaalne valik Amazoni müüjate jaoks, kes otsivad võimalusi oma müügi suurendamiseks ja üldise äritulude suurendamiseks - apivita express.

Kuid tõuseb küsimus, kas teil on vaja proovida uusi turundusteenuseid või kasutada oma tõestatud meetodeid. Aga kui uus turundustaktikatsioon ilmub veelgi paremini? Niisiis, ma arvan, et tasub proovida Amazoni turundusteenuseid, et jääda Amazoni e-kaubanduse mängu tippu. Niisiis, arutage AMSi eeliseid ja miinuseid, et mõista, kas see on väärt investeeringuid või mitte.

Amazoni turundusteenused: tööpõhimõte

Amazon Marketing Services (AMS) on platvorm, mille puhul müüjad saavad oma tooteid turustada Sihtrühma esikülg, mis põhineb sihitud otsinguterminitel, toodetel, eelistustel ja ostude ajaloos.

Amazon Marketing Services programm pakub järgmisi võimalusi ettevõtetele:

  • Amazon lehekülge;
  • toote displeireklaamid;
  • Pealkirja otsingu reklaamid;
  • Sponsitud toodete reklaamid.

Esimene AMS-programm oli saadaval ainult Amazoni müüjatele. Siiski on reegleid muudetud ja tänapäeval on see saadaval ka kontopidajate ja müüjate esindajate otseseks avaldamiseks. Kuid tuleb märkida, et Amazonin turundusteenuste pakkujad peaksid olema Amazon Vendor Centrali platvormi osalejad. Need reklaamiteenused on loodud selleks, et pakkuda Amazoni müüjatele sihitud ja märksõnapõhiseid kampaaniaid. Amazon kasutab tohutut andmebaasi, et sobitada ostjaid reklaamidega, mida nad arvavad, et ostja vastab. Amazon kogub Amazoni varasemate ostjate kogemusi ja jälgib seda, kuidas ostjad midagi platvormilt otsivad. Nii võtaksite kõiki neid aspekte arvesse võttes oma reklaame oma potentsiaalsete klientide ees, kes on huvitatud sellistest toodetest nagu teie.

Saate oma reklaamikampaaniat hallata Amazoni turundusteenuste kasutajaliidese kaudu. See liides võimaldab teil jälgida oma tulu ja kliki hinda, et saaksite hõlpsalt hinnata oma investeeringutasuvust. Lisaks saate jälgida reklaamikulude müüki ja kontrollida, kas teie reklaamikampaania on kasumlik või mitte.

Kuid sellel Amazonase programmis on ka oma puudused. AMS liides ei ole kasutajasõbralik. Te ei saa isegi lõpetatud reklaame kustutada. Lisaks sellele töötavad aruannete värskendused tavaliselt väga aeglase töö.

December 22, 2017