Back to Question Center
0

Miks ma peaksin tooterühmade optimeerimiseks kasutama Amazoni märksõnade generaatorit?

1 answers:

Tänapäeval suureneb Amazoni äritehinguid kasutavate inimeste arv üha suurema turukonkurentsi võrra teie toodete turustamiseks seal. Ja see muutub väga oluliseks, et teie toote lehed oleksid toote otsimisel nähtavad. Sellepärast on peaaegu võimatu ellu jääda kui edukas müüja, valides hea Amazoni märksõnade generaatori ja uurimisvahendi (või veebipõhise raamistiku). Aga enne midagi muud soovitan alustada õppetükiga - casino with free chips. Miks on teie peamised sihtmärksõnad tähtsad? Noh, vaatame.

Mis on Amazonase märksõnad?

Sarnaselt suuremate otsingumootoritega (nagu Google ise, Yahoo, Bing jne). ), peate teil olema usaldusväärne Amazon märksõnade genereerimise tööriist, et tuvastada need väga spetsiifilised sõnad, fraasid või laused, mida elavad ostjad kasutavad kõige tõenäolisemalt turustatavate toodete otsimisel. Sel moel näib keskmine otsingumaht peamiste mõõdikute seas (loomulikult prognoositavana), kui paljud inimesed kasutavad teatud märksõna või pika tausta otsingufraasi, et otsida seda, mida nad otsivad.

Miks kasutada Amazoni märksõnade generaatorit?

Siin on mõned põhjused, mis aitavad teil mõista tõeliselt toimivate Amazon märksõnade generaatori ja uurimisvahendi valimist. Lõppkokkuvõttes on see vajalik õigete märksõnade valimiseks, mis eeldatavalt on järgmised:

  • Tee oma toode ligipääsetavamaks kõikidele võimalikele klientide ostmisele Amazonil. Lihtsalt öeldes, et oma toodete loendisse kaasatud õiged märksõnad hõlbustavad teie toodete leidmiseks inimestele rohkem otsimist, parandades sihitud veebipõhist kokkupuudet teatud toote / tootekategooria otsinguga.
  • Pump rohkem suunatud orgaanilise veebi liiklust - otse oma toote lehele / peamine veebisait. Ma pean silmas, et teatud märksõna või pika sabaga otsingu kombinatsiooni jaoks on hea järjestus lihtsamaks leida A9 algoritmi. Sel moel suurendab liiklus tõenäoliselt teid kindlasti paremate võimaluste eest müüa rohkem tooteid üha rohkematele inimestele, kes otsivad sobivat toodet või otsivad samasse objekti kategooriasse.

Millesse märksõnu lisada?

Põhimõtteliselt on teie peamised sihtmärksõnad mõeldud teie üldise tooteloendite optimeerimise kampaaniale. Ja laseme silmitsi sellega - teie toote leht optimeerimine on pidev, aeganõudev ja väga töömahukas toiming. Aga kui te olete nõus ja valmis investeerima mõnda aega, saate Amazonist täiesti online-äri teha sõna otseses mõttes. Niisiis, kui valisite hea Amazoni märksõnade generaatori - kust kasutada oma parimaid märksõnu ülejäänud nende väärtuslike pikkade sammude kombinatsioonide ja märksõnade soovitustega? Siin on teie toote lehe loendi peamised lõigud, mis on optimeeritud teie sihtivatele märksõnadele:

  • Toote lehe pealkiri (parim koht peamiste märksõnade lisamiseks nende tähtsuse järjekorras).
  • Tootekirjelduse osa (hõlmab peamiselt teie pika saba märksõna kombinatsioone).
  • Täppispunktide nimekiri (tegelikult on see teie tootekirjelduse lühem versioon, kuid veenduge, et teie pealkirjas ja märkide loendis pole korduvalt kaasatud märksõnu).
December 22, 2017