Back to Question Center
0

Google'i tulemustest saadud andmete kaapimine - Semalt Expert

1 answers:

Palju veebimeistreid, programmeerijaid ja arendajaid koguvad kasulikku teavet Google'ile. Nad eraldavad soovitud veebilehed ja ekspordivad andmeid CSV-vormingus ja JSON-vormingus. Viimastel kuudel on kasutusele võetud mitu kraapimisvahendit , kuid kõige kuulsamad neist on allpool mainitud - scivoli d acqua per piscines.

1. Import. io:

See on kasulik teenus, mille abil saab kümne minuti jooksul tuhandeid Google'i linke kraapida. Impordi abil. io, võite luua oma andmekogumid ja eksportida andmeid CSV ja JSON-failidesse. Selle tööriista jaoks ei pea te mingit koodi kirjutama ning selle ülesande täitmiseks on 1000+ API-sid. See on kõige paremini tuntud oma masinloetmistehnoloogia järgi ja pakub teie soovidele andmeid. See tasuta rakendus on praegu saadaval Mac OS X, Windowsi ja Linuxi kasutajatele. Import. io ei ole mitte ainult veebiserver , vaid ka andmeekstraktor ja indeksoija.

2. Webhose. io:

Webhosega. io, saate otse pääseda reaalajas olevatele andmetele ja mõne minuti jooksul indekseerida tuhandeid Google'i linke. Webhose on tuntud oma masinloetmistehnoloogia poolest ning saab muuta oma andmeid rohkem kui 120 keelde. Samuti salvestab see tulemused sellistes vormingutes nagu JSON, RSS ja XML. Programmeerijad ja ärimehed kasutavad Webhose. io, et kraapida erinevaid uudistevälju ja reisiportaale ning laadida need andmed otse nende kõvakettadesse.

3. CloudScrape:

CloudScrape, tuntud ka kui Dexi. io on kõikehõlmav teenus, mida kasutatakse mõne minutiga Google'i kraapimiseks. See sobib ettevõtetele ja on peamiselt suunatud dünaamilistele veebisaitidele. Rämpsposti saatjad kasutavad seda teenust erinevate saitide veebisisu kopeerimiseks. See pakub brauseripõhist toimetajat ja kasutab roboteid teie veebisaitide indekseerimiseks ja teabe saamiseks reaalajas. Saate kergesti salvestatud andmeid Google Drive'is või kastis salvestada. võrgu või ekspordite seda JSON-i ja CSV-vormingusena.

4. Scrapinghub:

Kui soovite vira kuni kümme minutti kraapida 1000 Google'i linki, on Scrapinghub teie jaoks õige tööriist. See on pilvepõhine andmeekstraktor ja sisuhakkimisprogramm, millel on palju funktsioone ja omadusi. Scrapinghubit kasutavad peamiselt häkkerid väärtusliku veebisisu hankimiseks ja neil on nutikad puhverserveri rootorid, et mugavalt tööd teha.

5. Visual Scraper:

Visual Scraperiga saate hõlpsasti sihtida ja kraapida üle kahe tuhande Google'i lingi mõne sekundi jooksul. See on üks hämmastavamaid ja kuulsamaid veebiservereid ja andmete kogumise programme. Andmeid saab eksportida sellistesse vormingutesse nagu SQL, JSON, XML ja CSV. Veebisisu saate hõlpsalt koguda, jälgida ja eraldada oma lihtsa tippimise ja klõpsuga liidese abil. Kasutajate kaitse tagamiseks on Google rakendanud mitmeid strateegiaid ja palub teil korrapäraselt kapslit sisestada. See tähendab, et kui saadate otsingumootoridesse kakskümmend päringut, lükatakse mõni neist kohe tagasi, kui kapten ei ole õigesti sisestatud. Google eesmärk on takistada kasutajatel oma otsingumootori lingid kraapida, kuid ülaltoodud tööriistu kasutatakse laialdaselt veebisaitide ja ajaveebide andmete hankimiseks.

December 22, 2017