Back to Question Center
0

Kuidas oma konkurentidest spioonida ja vaadata nende Amazonase müüja reastust märksõnade jaoks?

1 answers:

Läheme punkti, ilma viivituseta. Tunnistades, kui tähtis on hoida ennast alati värskendatud kõige uuemate otsingu suundumuste ja top-võitnud märksõnakombinatsioonide jaoks, mida kõik suuremahulised veebimüügiettevõtjad juba kasutavad Amazoni müüja edetabelisse - siin on kolm kasulikkust tõestatud märksõna tööriistu, mis võimaldavad sileda, konkurentsivõimeline teadustöö. Lõppkokkuvõttes kasutada Amazoni kõige edukamate konkurentide parimaid tulemusi ja suure jõudlusega märksõnakombinatsioone - mist renkaita halvalla. Nii et siin nad on.

  • Google'i märksõnade plaanija - peaks olema teie esimene laiade märksõnade analüüsi tööriist, mis saab koheselt anda teile ülevaate kõigist asjakohastest märksõnadest ja ülejäänud sarnased märksõnakombinatsioonid, mis arvutatakse maailma juhtiva otsingumootori otsingumahu järgi. Asi on see, et see vaikimisi tööriist võib teile päris hea olla - isegi kui teil on vaja jälgida teatud märksõnade jaoks Amazoni müüja positsiooni. Loomulikult ei ole Google'i märksõnade plaanija nii lihtne, kui lõviosa konkurentsivõimelistest teadusuuringute vahenditest ja veebirakendustest, mis on spetsiaalselt loodud Amazoni müüja jälgimiseks peamiste sihtivate märksõnade jaoks. Sellegipoolest kasutan ikka ikka seda vaikimisi tööriista, lisaks regulaarselt. Ja see võib ka olla suurepärane lähtepunkt teie Amazoni konkurentsivõimelise märksõnauuringute jaoks. Pange tähele, et selle tasuta tööriista kasutamine meie kõigi jaoks on peaaegu piisav, et saaksite Amazonist edukaks müüjaks. Ma pean silmas, et peate valima vähemalt ühe täiendava jälgimisvahendi selle vaikeväärtusega - nii kaaluge järgmisi võimalusi, kuidas oma konkurendi Amazonase müüja reastust märksõnade, nagu tõeline pro.

  • SpyFu - see on lisatasu märksõnade analüüsi tööriist, mis on spetsiaalselt välja töötatud konkurentide spiooniks ja millest saavad kasu mitte ainult parimad tulemused asjakohaste märksõnauuringutega, kuid mõne muu SEO aspektiga võite ette kujutada (i. e. , tagasipöördumisprofiil, üldine optimeerimisstrateegia, samuti kõik muud tulemuslikkuse mõõdikud, mida tuleb kasutada oma eelisena). Ja saate oma peamiste sihtivate märksõnade jaoks Amazonase müüja edetabelit hõlpsasti tõsta - lihtsalt tõmmates kõik vajalikud pika sabaga soovitused ja nii väärtuslik konkurentsipõhine ülevaade otse oma turunišši lähimate vastaste poolt või Amazoni samas tootekategoorias. Tõenäoliselt on SpyFu ainus halb asi selles, et selle täissuuruses versioon on saadaval umbes 30 baari kuus. Sellegipoolest oli selle põhiline tasuta versioon mulle päris hea, peaksin tunnistama.
  • SECockpit - on veel üks suurepärane märksõna analüüsi tööriist, mis aitab teil jälgida Amazoni müüja reastust kõigi märksõnade ja pikkade otsingusõnade jaoks, mida kasutavad elavad kasutajad mitte ainult poodplatvormidel, vaid mujal Google'i indeksis Internetis. Kõige lahedamate funktsioonide hulgas tundus mulle väga konkurentsivõimeline märksõnade uurimine. Kõik oli käima kergelt ja tõeliselt intuitiivselt. SECockpitiga saab iga Amazon algaja müüja kiiresti mõista, mis toimib hästi ja mida tuleks muuta või tõenäoliselt parandada - vastavalt parimale märksõna leitud tulemustele, mida juba kasutavad teie tootekategooria juhtivad kauplejad Amazonil ja tõenäoliselt ka mis tahes muus populaarse poodplatvormil nagu eBay, Walmart jne.
December 22, 2017