Back to Question Center
0

Kas Pay Per Click Amazon reklaam väärt investeeringuid?

1 answers:

Amazon PPC reklaamikampaania abil saavad kasu need turustajad, kes soovivad oma veebimüüki suurendada. See Amazoni programm on õigesti loodud ja õnnestunud pakkuda veebitarnijatele kõiki võimalusi teha rohkem pakkumisi ja suurendada oma orgaanilist paremusjärjestust.

Käesolevas artiklis arutleme PPC optimeerimise taktikat, mida saate oma kasumi suurendamiseks kasutada nii palju kui võimalik oma toote kategooriale.

Kuidas Amazon maksis otsingutööd?

Algusest peale hakkame arutama, mis Amazoni tasulises otsingus on - mietwohnungen zürich.

Amazon saab igal kuul miljoneid otsinguid. Enamik neist on ostu-valmis ostjad, kes tulevad Amazonile, kellel on selge, kavatsevad osta, mida nad vajavad. Nad lihtsalt tippivad oma soovi Amazoni otsingukasti ja otsingusüsteem pakub neile kõige olulisemaid nende päringutooteid, mida ta kõige tõenäolisemalt rahuldab kasutaja soovi. Neid tulemusi võib pidada orgaanilisteks. Siiski on ka tasulisi otsingutulemusi, mida ostjad saavad näha orgaaniliste tulemuste paremas veerus või allpool. Amazonase sponsoreeritud toodetel on kõik võimalused ostetud, sest need on sihtrühmale nähtavad, kes kavatseb neid osta.

Selle kampaania kohaselt peate maksma oma reklaami iga kasutaja kliki eest. Päris sama, mis Google'is. Klikihind võib ühe turunišši vahel erineda. Kuid kui teil on arukas lähenemine oma Amazon kliki pealt makstava kliki kampaania käitamiseks, saate investeeringute kõrge tulususe.

Et kõik oleks õige, peate enne reklaami alustamist arendama oma reklaamstrateegiat ja läbima kõik raskused.

Reeglina peaks võitnud optimeerimiskampaania koosnema järgmistest etappidest:

  • teevad turu-uuringud eesmärgistatud otsinguterminite otsimiseks, mis muutuvad müügiks;
  • kitsendage oma otsinguterminite loendit, kõrvaldades kõik mittekonverteerivad märksõnad;
  • suurendavad pakkumisi, mis muudavad hästi otsinguterminid.

Amazonase olulised reklaamimõõdikud

Müügireklaamikulud - reklaami kulutatud müügitulu protsent. Reklaami müügi maksumust saate arvutada, jagades reklaami kulutused kokku seotud müügiga.

Omistatud müük - tooteareklaami koguarv, mis on loodud ühe nädala jooksul teie reklaamide klikkide otsingus. Kampaania toimivuse aruandes saate kontrollida oma reklaamide ja muude asjade müügi kogusummasid.

Näitamised - see näitaja näitab, kui palju aega teie reklaame Amazoni otsingus kuvati. Kõigi klõpsude arvu viimasel perioodil võidakse kohandada kliki tühistamise tõttu.

Klikid - teie reklaamide klikkimise arv. Kehtetute klõpsude eemaldamine teie reklaamiregistrist on üsna keeruline.

Amazonase PPC kampaania loomine samm-sammult

  • Valmistage oma nimekiri

Esimene asi, mida peate enne Amazoni maksekorralduse reklaamikampaania käivitamist tegema, on optimeerinud oma nimekirja vastavalt Amazonase põhinõuetele. Ei ole mõtet luua liiklus madala kvaliteediga rumalate noteeringutega. Sellepärast peaksite tegema tööd teie kirje kõikide aspektidega, täitma kõik väljad ja rikastama neid sihitud otsinguterminitega. Veenduge, et tõmbaksite kõik asjakohased otsinguterminid, mille sihite oma loendis kusagil (pealkiri, täppjaotised, tootekirjeldus jne. )

Sa peaksid pöörama erilist tähelepanu piltide kvaliteedile. Kutsu professionaalseid fotograafe pildistama oma asju ja kujundama neid järgides Amazoni juhiseid (valge taust, 85% pildist on tootele pühendatud, kõrge resolutsiooniga, võime suumida).Peale selle peaksite valmistama suurepäraseid tootekirjeldusi, et rõhutada oma toote eeliseid ja põhifunktsioone. Ja lõpuks peate saama mõned positiivsed arvustused. Arvustused on Amazoni jaoks olulised edetabelid, mis aitavad ostjatel oma ostuotsuseid teha. Amazon on nn usaldusfaktor, mis võib otseselt mõjutada teie toodete konversioonimäära.

  • Valige õige reklaam

Amazon on kaks tüüpi reklaami - üks, mis saadab külastajaid teie veebisaidile (Amazon Product Ads ); ja üks, mis saadab need teie toote Amazoni (Amazoni reklaamitud tooted).

Kui soovite oma tooteid Amazonil näha, on mõistlik kasutada Amazoni reklaamitud toodete reklaami. Selles postituses räägime ainult sellisest Amazonase reklaamist.

Selle reklaamikampaania kohaselt saate oma tooteid Amazoni sisemistel otsingutulemustel esile tuua otsinguterminite puhul, mida teie asjad ei pruugi järjestada. Siiski, kui teil on juba kõigi nende sõnade jaoks kõrgelt orgaaniline auastmed, saad sa kokkupuudet kaks korda.

Kui olete Amazoni platvormi uus kasutaja, pakub Amazoni reklaamitud toodete kampaania teile märkimisväärset edu, näidates oma tooteid oma potentsiaalsete klientide ees. Lisaks sellele võib see aidata teil suurendada teie orgaanilist auastme Amazon SERPis, meelitada teie tootelehekülgi üha enam sihitud liiklust.

  • Loo oma reklaamikampaania

Nüüd sa tead, kuidas Amazoni reklaamitud tooted reklaami kampaania toimib, on aeg luua oma esimene Amazonase kampaania. Selles jaotises selgitan, kuidas seda lihtsalt ja kiiresti teha.

Reklaamikampaania seadistamiseks peate minema Amazon Seller Central'i ja valima Kampaaniahalduri valik. Siit leiad nupu "Loo kampaania". "Alustamiseks klõpsake seda. Siin peaksite looma oma reklaamikampaania nime ja määrama päevaeelarve, mida saate endale lubada. Peate pöörama erilist tähelepanu oma kampaania nimele, sest hiljem, kui teil on ühes kampaanias mitu kampaaniat, võite sellega segada.

Reeglina algavad toodete konversioonid madala väärtusega. Kuid ajavooluga tõuseb see määr. Kui see juhtub, muutub teie kliki maksumus algusest peale madalamaks. Sellepärast on see väga vähe negatiivne, kui seada see kohe kõrgele.

  • Vali sihtimise tüüp

Amazoni reklaamikampaanias on kaks sihtimist - automaatne ja käsitsi. Soovitan teil kasutada käsitsi sihtimist, sest see tagab teie reklaamikampaania alla täieliku kontrolli ja annab teile võimaluse sihtida märksõnu, mis teie ettevõttele sobivad.

Automaatne sihtimine on mõttekas ka siis, kui te ei soovi Amazoni reklaamis oma aega ja jõupingutusi investeerida. Sellisel juhul võite täielikult tugineda Amazoni uurimissüsteemile. Uute märksõna soovituste leidmiseks ei saa mingit täiendavat tööriista rakendada. Siin näete mõnda otsinguterminit, mida te isegi ei arvanud, et sihtida.

December 22, 2017