Back to Question Center
0

Kas saate aidata mind mõista Amazoni hinne algoritmi?

1 answers:

Tooteotsingu Amazoni järjestuse algoritm (tuntud ka kui A9) on mõeldud erinevate toodete hindamiseks, nii et kui klient otsib mõnda müüdavat eset - vastavaid otsingutulemusi tõmmatakse kokku ja esitatakse vaid kahes etapis. Lihtsalt öeldes, kui potentsiaalne ostja töötab tooteotsingu abil, kasutab Amazoni hinne algoritm kõige paremini klientide soovidele vastavate parimate tulemuste saamist. Ja kuigi Google näitab tulemusi, mis andsid kasutaja poolt sisestatud otsingupäringu parima vastuse, on Amazoni järjestamise algoritm keskendunud sellele, kuidas täpselt näidata, millist toodet ostja tõenäolisemalt ostab. See tähendab, et Amazonase toodete järjestamise protsess on otstarbekam, võrreldes võrreldava protseduuriga, mida kasutavad suuremad otsingumootorid nagu Google ise, Yahoo, Bing jne.

Amazoni järjestuse algoritmi peamised tegurid

Üldiselt on Amazoni järjestamise algoritmi esmane eesmärk tagada maksimaalne tulu iga kliendi kohta, kes teeb oste üle seal - docce per esterni con miscelatore buone e economiche. Muu hulgas on Amazoni otsingumootori optimeerimine betting erinevate sisemiste teguritega. Ma mõtlen, et Amazonil pole off-lehe optimeerimist - see lihtsalt ei pööra tähelepanu ebameeldivate SEO-tegurite, näiteks sotsiaalse meedia, lingi loomise, domeeninime ja nii edasi. Nagu ma juba ütlesin, on Amazoni järjestamise algoritmi peamine eesmärk saada maksimaalset tulu kliendilt (RPC) maksimaalselt ära,. Selle tulemusena on A9 arvestatud põhifaktorid järgmised:

  • Konversioonimäär - on tavaliselt teie klientide arvustused, konkurentsivõimelised hinnad ja toote kujutise kvaliteet.
  • Asjakohasus ja klientide rahulolu - kui asjakohased tegurid on peamiselt määratud toote pealkirja ja toote kirjeldusega, on klientide rahulolu kõrge tase ka kõige olulisemate asjakohaste tegurite hulgas seal.
  • kinnipidamine - need tegurid arenevad peamiselt ODR-i (tellimuse defekt) määral, samuti müüja tagasisidet.

Vastavalt A9 Amazoni järjestamise algoritmile saab maksimaalset kasumit saavutada ainult klientide rahulolu suurendamisega ja nende korduva tagasipööramisega, et seal uuesti osta. Pange tähele, et lisaks maksimaalsele RPC-le arvestab Amazon ka klientide hoidmist. See tähendab, et teatud toote järjestamisel kasutab Amazon mitte ainult tegelikku konverteerimise määra, vaid ka nende eeldatavaid väärtusi. Lihtsalt öeldes võib Amazon mõistlikult eeldada, et seda turustatakse, arvestades, et teatud toote hinnasilinder on kindlasti suurem kui ülejäänud samasugused tootepakkumised, mida turul näete. Ja pidage meeles, et Amazoni järjestamise algoritmi jaoks on väga oluline täita oma tootelehte, mille iga peamine osa on täielikult täidetud.Seega peaksite vältima ühe tühiku tühjenemist või täielikku täitmist. Sel moel on teil alati paremad võimalused kuvada SERP-i ülaosas ostja asjakohase kirje taotlusel.

December 22, 2017