Back to Question Center
0

Semalt soovitab parimat veebilehe skreeperit kaaluda

1 answers:

Selenium on avatud lähtekoodiga automatiseeritud testimiskomplekt veebirakenduste jaoks, mida kasutatakse erinevates platvormid ja brauserid. Selenium pakub W3C WebDriveri spetsifikatsioonile infrastruktuuri, mis on veebibrauseritega ühilduv programmeerimisliides. See tarkvara koosneb erinevatest raamatukogudest ja tööriistadest, mis võimaldavad veebibrauseri automatiseerimist.

Miks Selenium tarkvara?

Seleni tarkvara keskendub veebipõhisele automatiseeritud rakendusele veebi lehe andmete hankimiseks. See tarkvara koosneb tarkvarapaketist, mis on mõeldud teie veebihakkimise spetsifikatsioonide täitmiseks - curso fotografia profesional digital iluminacion y trucos. Seleni tarkvaral on neli peamist komponenti.

WebDriver

Selenium WebDriveri eesmärk oli pakkuda lihtsat programmeerimisliidest. Kui teete dünaamilise veebilehe kraapimist, on komponendiks kaalumiseks Selenium-WebDriver. See tööriist toetab veebiandmete hankimist veebisaitidel, kus sisu võib muutuda lehe laadimise tingimata.

WebDriver varustab objektorienteeritud rakendusprogrammide liidest (API), mis pakub täiustatud tuge veebi testimiseks ja kraapimiseks. Tööriist töötab, helistades brauserile, kasutades üldist automatiseerimise toetust.

Seleniumvõrk

Seleeni võrku kasutatakse laialdaselt tekstide levitamisel üle ühe virtuaalse masina. Lihtsamalt öeldes võimaldab Selenium Grid teil käivitada oma erinevate virtuaalsete masinate testid rohkem kui ühe brauseri vastu. Võrgustik võimaldab teil hõõruda jaotatud täitmiskeskkonnas.

Veebi kraapimise puhul on tähtaeg oluline. Dünaamilist veebilehte ei ole kunagi olnud lihtne kraapida. Katke see leht, kiirendades oma ülesannete täitmist. Seda saab teha korraga mitme testiga. Seleni kasutamise parimaks asjaoluks on asjaolu, et saate kasutada sama brauseri, versiooni ja tüübi võrku.

Seleni kaugjuhtimispult (RC)

Kas teete JavaScripti võimaldavate brauseritega kaapimist? Seleni kaugjuhtimispult on vahend, mida kaaluda. See tööriist võimaldab teil kirjutada automatiseeritud rakenduste testid teie eelistatud programmeerimiskeelt.

Seleni integreeritud arenduskeskkond (IDE)

Seleni IDE on skript, mis töötab Firefoxi laiendina, mis võimaldab teil andmeid redigeerida, salvestada ja siluda. Alustajate jaoks salvestab Selenium IDE Firefoxi brauseriga lõppkasutajate interaktsiooni.

Seleni tarkvara ühildub nii Python 2 kui ka Python 3-ga. Kui teete Internet Exploreri draiveri koostamisel tööd, siis on vaja 32- ja 64-bitine ristkompileerijad ja Visual Studio 2008. Tutvumine Ruby 2-ga on lisaväärtus.

Veebilehtede eemaldamine Seleniumiga

Seleniumiga saate tõhusalt suhelda JavaScripti veebivormidega. Installige oma masinas WebDriver ja leidke vorm kasutades XPathi. Seleniumi kasutamiseks valige eelistatud valik, klõpsates rippmenüül ja andke oma brauserile mõni minut, enne kui klõpsate järgmisel elemendil.

Teie sihtlehel kuvatakse kaaperdatud andmed, kui kõik vormid on õigesti täidetud. Mõned veebilehed laadivad sisu enne sisu laadimist aega. Sellise lehe kraapimiseks loo kõik teie rippmenüüst valikud, mis sisalduvad konkreetsetel veebivormidel. Oluline on märkida, et Selenium tarkvara ühildub Windowsi operatsioonisüsteemiga, Mac OS-i ja Linuxiga. Selenium tarkvara abil saate oma veebi lehekülge kraapida .

December 22, 2017