Back to Question Center
0

Millised Amazoni müügiinstrumendid muudavad teie elu lihtsamaks?

1 answers:

Kui teil on kogemusi toodete müümisel Amazon, peate teadma, et see on aeganõudev protsess, mis nõuab märkimisväärseid jõupingutusi ja pidevat paranemist. Te ei saa hallata kõiki äriaspekte, eriti kui kasutate täiendavat müügipunkti Amazon. Õnneks leiate palju professionaalseid Amazon müügi tööriistu, mis muudavad teie elu lihtsamaks - 205 55 16 91v hankook. Nende abil saate oma äritegevuse arendamiseks rohkem aega pühendada ja Amazoni äritegevuse mõõdikute jälgimise protsessi kiirendada.

See lühike postitus on pühendatud sellele, kuidas parandada oma äri Amazoni müügi tööriistade abil. Niisiis, vaatame neid vahendeid lähemalt. Siinkohal ma muren neid, mida nad teenivad, mitte tingimata seda, kuidas neid soovitan.

Amazon äriteenused

Jungle Scout

Jungle Scout on automaatne veebitarkvara, mis aitab teil leida tooteid, mida saate kasu saada alates. Selle optilise kampaania algusjärgus on mõistlik kasutada seda vahendit, kuna see võib ajakaotust ajendada ja kõrvaldada kõik käivitamisriskid.

Teil on kaks võimalust kasutada Jungle Scout'i rakendust. Esimene neist on veebirakendus. See võimaldab teil leida tulusaid turunišše ja kasumlikke tooteid kogu Amazoni kataloogis. Jungle Scouti rakendus annab teile võimaluse kogu andmebaas filtreerida hinna, müügi ja kategooria järgi, et leida kõige sobivam inventuur. Lisaks sellele saate selle tööriista abil jälgida konkurendi positsiooni positsioone ja hinnakujundust. Kui kasutate seda tööriista Chrome'i laiendina, saate sirvimise ajal saada vahetuid tooteteoseid igal lehel. See annab teile iga toote hinna, positsiooni, arvustuste arvu ja muud täpsema toote võrdluse jaoks.

AMZ Tracker

AMZ Tracker on Amazon kaupmeeste jaoks väärtuslik tasuta tootearendus. See aitab kasvatada paremusjärjestust edutamise, konversioonimäära optimeerimise ja konkurentide analüüsi abil.

Kuid peamine kasu, mida see tarkvara teile pakub, on professionaalne märksõnauuring. Ettevõtte veebisaidi andmete kohaselt oli AMZ Tracker esimene Amazonase märksõna tracker, mida kunagi toodi. See tähendab, et tal on tohutu Amazoni otsinguterminite andmebaas ja see võib rahuldada optimeerimisvajadusi. Selle tööriista abil saate vaadata, kuidas teie toodetega seotud märksõnad asuvad Amazoni otsingutulemustes.

Vastavalt AMZ Trackeri kaitsmisstrateegiale võite saada negatiivseid ülevaatusteateid iga kord, kui teie kliendid jätavad vähem kui 5-tärni arvustused. See annab teile võimaluse kohe nende probleemide lahendamiseks reageerida ja paluda neil reitingut tõsta. Teine kasuliku AMZ Trackeri teenus on kaaperdatud märguanded. See teenus annab hoiatusi mis tahes ajal, kui teised müüjad üritavad oma kirje kaaperdada. Saate neid tagasi saata, enne kui nad koguvad teie toote kohta olulisi andmeid.

Nii et see tööriist on rohkem kui lihtsalt auaste jälgija, kuna see annab teile ülevaate, kuidas optimeerida tootenimekirja, parandada oma tootesarja ja isegi ilmuda Amazonase ostukasti.

December 22, 2017