Back to Question Center
0

Screen-Scraper ekstraheerimisplatvorm: Basic Edition - Semalt Expert

1 answers:

Ekraan kaabits on väga tõhus vahend nii veebikasutajate kui ka ettevõtete jaoks, kes soovivad alla laadida suur osa veebiteavetest, nagu sisu ja pildid, mitmesugustelt veebisaitidelt. Üks parimaid sisutuu eemaldamise tööriistu on ekraaniga kaabits tarkvara . Alates 2002. aastast tegeleb see klientidega paljudest tööstusharudest, nagu e-poed, meditsiini- ja autotööstuse ettevõtted ja muud. Tegelikult toimib see nagu andmebaas, mis pakub kasutajatele võimaluse minna automaatselt andmetele kogu veebis asuvatest sadade veebipõhistest allikatest.

Veebilehtede andmete hankimine

Ekraan-skreeper saab hakkama peaaegu kõiki veebisaite. Ekraan-skreeperi professionaalne meeskond aitab veebikasutajatel saada neile vajalikke tulemusi. Kliendid peavad lihtsalt neile andma teavet selle sisu kohta, mida nad soovivad väljavõtte teha, ja andmete vormingut, mida nad soovivad saada. Ekraanikaabrit saab kasutada välistest programmeerimiskeeledest, nagu Java, PHP ja muud.

Miks kasutada Screen-Scraperit

See on hea mainega tarkvara ja paljud suured ettevõtted maailmas usaldavad seda, et nad saavad kiirelt, lihtsal ja edukal viisil teavet vaid mõne sekundi jooksul. Screen-skraper võib luua oma klientidele iga päev andmeid ja suudab hakkama peaaegu igasuguste veebisaitidega tööstuses. Konkreetsemalt võivad kliendid esitada järelepärimisi ja saada vajalikke tulemusi aegsasti.

Ettevõtte ekraanikrabi kasutamise eelised

Ekraan kraapikaupade üks tähtsamaid eeliseid on selle kiirus. See võib koguda kõiki klientide andmeid mõne sekundi jooksul. Ekraan-kaabits on suurepärane võimalus kõigile ettevõtetele, kes peavad kiireid tulemusi saavutama. Näiteks kui kliendid soovivad omandada teatud veebis levinud toodete hinnad, saavad nad seda hämmastavat tarkvara kasutada. Veelgi enam, ekraanikraaperit saab kasutada teatud andmete edastamiseks ühest süsteemist teise või võib see ka siduda süsteeme koos. Ekraan-skreeper toetab mitut vormingut kaevandatud andmete eksportimiseks, nagu XML, HTML, CSV, Access ja muud. Pealegi eksporditakse kõiki andmeid automaatselt teatud vormingutele, mis on klientide poolt eelnevalt määratletud, kui andmete hankimine on lõpule viidud.

Kokkuvõte

See on suurepärane tarkvara platvorm, mida saab kasutada peaaegu kõikjal. Samuti on saadaval paljud tarkvaralitsentsid professionaalse ja ettevõtte versiooni jaoks. See pakub suurepäraseid tulemusi sadadele kasutajatele ja ettevõtetele. See on tasuta ekraani kaabitsa tööriist, mis töötab mis tahes andmekaevanduses ja dünaamiliste lehtedena. Kasutajad saavad programmi kiirelt ja hõlpsalt alla laadida ja seda vahendit kasutada vajalike andmete saamiseks Source .

December 22, 2017