Back to Question Center
0

Semalt pakub 3 peamist veebi kaapimise lähenemisviisi, mida peaksite teadma

1 answers:

Veebi kraapimine, mida nimetatakse ka veebipõhiseks kogumiseks ja andmete kogumiseks, on teabe hankimine võrgus. veebihistav tarkvara pääseb Interneti kaudu hüperteksti ülekandmisprotokolli või erinevate veebibrauserite kaudu. Spetsiifiline teave kogutakse ja kopeeritakse. Seejärel salvestatakse see tsentraliseeritud andmebaasi või laaditakse alla kõvakettale. Veebisaidilt pärinevate andmete saamiseks on kõige hõlpsam laadida see käsitsi, kuid saate oma tööd ka veebilõikamise tarkvara abil kasutada - stored grain pests and their management. Kui sisu levitatakse tuhandetes saitidel või veebilehtedel, peate kasutama importi. io ja Kimono Labs, et saada ja korraldada andmeid vastavalt teie vajadustele. Kui teie töövoog on kvalitatiivne ja keerukam, võite rakendada mõnda neist lähenemisviisidest oma projektidele.

Lähenemisviis # 1: DIY:

On palju avatud lähtekoodiga veebikriipsuprotsessi tehnoloogiaid. DIY-lähenemisviisis palkate tööde tegemiseks tööandjate ja programmeerijate meeskonna. Nad mitte ainult teie käsutuses andmeid , vaid ka failide varukoopiaid. See meetod sobib ettevõtetele ja kuulsatele ettevõtetele. DIY-lähenemine ei pruugi sobida vabakutselistele ja alustavatele ettevõtetele oma kõrgete kulude tõttu. Kui kasutatakse kohandatud veebi kraapimise meetodeid, võivad teie programmeerijad või arendajad teile maksta tavapärasest hinnast kõrgemale. Kuid DIY lähenemine tagab kvaliteediandmete esitamise.

Lähenemisviis # 2: veebihistamise tööriistad ja teenused:

Kõige sagedamini kasutavad oma teoste tegemiseks inimesed veebi kaapimise teenuseid ja tööriistu. Octoparse, Kimono, Import. io ja muud samalaadsed tööriistad on rakendatud väikestes ja ulatuslikes rakendustes. Ettevõtted ja veebimeistrid koguvad veebisaitide andmeid ka käsitsi, kuid see on võimalik ainult siis, kui neil on suurepäraseid programmeerimis- ja kodeerimisoskusi. Chrome'i laiendust Web Scraper kasutatakse laialdaselt saidikaanide loomiseks ja saidi erinevate elementide määratlemiseks. Üks neist laaditakse alla kui JSON või CSV-failid. Võite veebi kaapimise tarkvara ehitada või kasutada juba olemasolevat tööriista. Veenduge, et teie kasutatav programm mitte ainult ei kraapkaks teie saiti, vaid ka teie veebisaite indekseerib. Ettevõtted nagu Amazon AWS ja Google pakuvad kaabitsa tööriistu , teenuseid ja avalikke andmeid tasuta.

Lähenemisviis nr 3: Data-as-a-Service (DaaS):

Andmete kogumise kontekstis on andmestik-a-service meetod, mis võimaldab klientidel luua kohandatud andmevooge. Enamik organisatsioone salvestab kaadris olevad andmed iseseisvasse hoidlasse. Selle lähenemisviisi eeliseks ärimeestele ja andmeanalüütikutele on see, et nad tutvustavad neid uute ja kõikehõlmavate veebipõhiste kaapimistehnikate abil; see aitab luua ka rohkem potentsiaalseid kliente. Nad saavad valida usaldusväärsed skreeperid, leida trendid lugusid ja visualiseerida andmeid selle levitamiseks ilma probleemideta.

Allalaetav veebilõikamise tarkvara

1. Uipath - see on ideaalne tööriist programmeerijatele ja võib ületada tavalisi veebiandmete ekstraktimise väljakutseid, nagu näiteks lehe navigeerimine, välklambi kaevamine ja PDF-failide kraapimine.

2. Import. io - see tööriist on kõige paremini tuntud oma kasutajasõbraliku liidese pärast ja teie reaalajas andmeid kriimustades. Saad väljundeid CSV-vormingus ja Exceli vormingus.

3. Kimono Labs - Sinu soovidele mõeldud veebisaitide jaoks on loodud API, mille kohta saab teavet koondada uudistevoogudest ja aktsiaturgudelt.

December 22, 2017