Back to Question Center
0

Kuidas hinnata Amazoni tooteid nagu pro-müüja?

1 answers:

Pole vaja öelda, et iga pro-müüja peaks teadma, kuidas Amazoni tooteid hinnata, et nad jääksid alati otsingu peal. Ma pean silmas, et kõrge positsioon on ilmselt ainus võimalus seal ellu jääda, sest praeguste otsingupositsioonide parandamine võib teie tooteid otse teie sihtrühma ees asetada. Nii et allpool ma näitan sulle, kuidas hinnata Amazoni tooteid nagu reaalne pro-müüja - adm yobiw20. Vaatame kiiresti järgmise sammhaaval juhendi.

Kuidas hinnata Amazoni tooteid

Esimene samm: määratlege peamised sihtmärksõnad

Olgem ausad - teie toodete loendi optimeerimine märksõnade jaoks on Amazonil täiesti erinev sellest, mis meil oli suuremate otsingumootorite puhul, nagu Google ise. See tähendab, et peamine sihtmärksõnade tuvastamiseks ja nende esialgse loendi loomiseks peate kasutama Google'i märksõnade plaanija tööriista - ennekõike. Sel moel ei loo mitte ainult eesmärkide märksõnade peamine loend, millega töötada, vaid saate pilti kõigist märksõnade kasutamise üldistest suundumustest.

Teine etapp: täpsustage oma põhiloend lõplikult kontrollitud loendisse

Kui olete oma sihtmärksõnade põhiloendi, on aeg seda natuke lühemaks muuta. Ma pean silmas, et peate seda täpsustama palju lühema kontroll-loendisse, mis sisaldab ainult parimaid teie võluvõimalisi märksõnu ja pikaajalisi tooteotsingu kombinatsioone. Sel moel soovitan kasutada ühte järgmistest märksõnauuringute ja -soovituste tööriistadest, mis on spetsiaalselt mõeldud Amazoni müüjatele. Võite proovida mõnda neist - peamiselt sellepärast, et katsetasin neid mõlemat Amazoni tootevaliku optimeerimise jaoks. Lõppude lõpuks on ainult teie otsustada, milline neist valida.

  • Sellics - see veebipõhine abimees on eriti kasulik teie märksõnauuringute varases staadiumis. Minu jaoks kasutasin Sellicsit ajurünnakute ajal. Ja kõik oli üsna lihtne - kõik, mida mul vaja oli, oli lihtsalt sisestada paar peamist sihtimise märksõna ja saada abi mõne väärtusliku märksõna soovituse ja kasulike näpunäidete abil, mis tõmbasid otse minu lähimast niši / kategooria konkurentidelt Amazoni.
  • sonar - osutus mulle väga kasulikuks, kui ma ei teadnud endiselt, kuidas amazonist tooteid liigitada nagu pro. Lihtsalt öeldes võimaldab see märksõnauuringute tööriist iga Amazonase müüja jaoks avastada kõiki väärtuslikke märksõnu ja pikkade sammude kombinatsioone, mis on vajalikud, et oma tooteid hästi hinnata. Sarnaselt Sellicsi märksõna tööriistaga peab Sonaril olema ainult üks täidetav märksõna, et pakkuda teile parimaid märksõna viiteid, mida toetavad mõni väärtuslik veebimõõdik, näiteks keskmine otsingumahu hinnang, kasutuse praegune suundumus jne.
December 22, 2017