Back to Question Center
0

Kuidas parandada oma toodete nimekirju Amazonis sõnaotsinguga?

1 answers:

Amazonase toodete ja sõnaotsingute nimekirjad on ilmselt teie konkurentsivõime kaks peamist valdkonda. Ma mõtlen, et teie noteerimisnime, tootekirjelduse ja täpsete punktide kogus teie pakkumise kohta on kõik õige märksõnade valiku ja nõuetekohase kasutamise korral. Nii saate Amazonase konkurentide ees eelistada sõnaotsingut õiges suunas. Ja ma näitan sulle mitmeid häid võimalusi, kuidas hüpata pood orienteeritud märksõnauuringute ja tooteloendite optimeerimine - employee self management.

Enne kui me alustame, soovitame teil teha topeltkontroll, et vältida vähemalt järgmisi probleeme:

  • Nimekiri pealkiri, toote kirjeldus, ja täpp punktid ei ole rikas märksõnade ja pikkade saba võti laused.
  • Iga mainitud sektsioon tundub märksõnadega ülemäära küllastunud, mistõttu kõik on ülevalutatud.
  • Ebapiisav arv pilte või madala kvaliteediga visuaalsisu (märkus, et ainult ühe või kahte pilti toote kohta te ei saa kunagi kuhugi - olgem silmitsi sellega).
  • Puudub kriitiline teave jaotises koos tootekirjelduse või täppjaotistega.

Kui olete veendunud, et kõik on oma toodete nimekirjas, on aeg leida Amazonile paljutõotavaid võimalusi sõnaotsinguga. Nii peate saama pildi peamistest sihtmärkidest, mida kasutavad lähimad konkurendid. Teisest küljest aga on vaja mõista Amazon sõnaotsingu tegelikke suundumusi, et ära kasutada pika sabaga päringuid, mida elavad ostjad kasutavad seal. Siin on see konkreetne märksõna tarkvaratööriistade mängimine! Erinevate valikuvõimaluste rikkalikust valikust võin ma soovitada järgmisi kahte abistajat, kellel on kasutuskõlblikkuse efektiivsus.

  • Merchant Words on suurepärane vahend Amazon sõnaotsinguks. See aitab teil jätkata toodete lehtede täiustamist, nii et need vastaksid tõeliste ostjate soovidele. Lõpuks - kuvatakse asjakohase otsingu peal. Proovige kaupmeeste sõnu, et mõista täpselt, millistel tingimustel on teie jaoks kohanemisvõimalused kõige suuremad otsingumahud. Pange tähele, et see valik on mõeldud spetsiaalselt poodplatvormide ja eriti laevaliikluse jaoks. Kõige tugevamate külgede hulgas on tööriist kõige rohkem kasutatavaid märksõnu mitte ainult Amazoni enda jaoks, vaid kogub ka topeltkasutatud fraasid teistest kohtadest nagu Jet ja Walmart.
  • Ulatus võib muutuda iga Amazon'is müüva aruka kaupmehe heaks sõbraks. Veelgi enam - see märksõnade ja toodete uurimisvahend näitab oma lõplikku jõudu, kui teil on vaja nii väärtuslikku konkurentsivõimet. Lihtsalt öeldes võib rakendusala aidata teil tuvastada kõige paremini toimivate märksõnade parimad tulemused ja otsida lauseid Amazoni juhtivatele müüjatele. Samal ajal näitab see tööriist teile potentsiaalselt toimivaid märksõnu, mis annavad teile mõistlikke soovitusi populaarsete märksõnade kohta, mis aja jooksul tõenäoliselt teie täpselt tähelepanu vajavad. Reguleerimisala sisaldab ka unikaalset sisseehitatud funktsiooni, mis võimaldab optimeerida PPC-kampaaniaid nii, et need töötaksid maksimaalse jõudlusega. Nii et ärge kartke proovida ja vaadake, millised nišid ootavad teie täiuslikult optimeeritud toodete nimekirja. Edu!
December 7, 2017