Back to Question Center
0

Kuidas ma saan Amazoni toodete märksõnade uurimist õigesti kasutada?

1 answers:

Tänapäeval on Amazon muutunud Interneti-teenuse tooteotsingu leibkonna nimeks. Ja kõik saavad vabalt proovida toote turuletoomist - umbes 80 miljoni aktiivse ostja hinnangul üle seal ainus probleem on see, et teie tootevalikuid peab nägema nii palju potentsiaalseid ostjaid kui võimalik. Arvestades, et sellel tohutul turul on oma järjestamise algoritm, üritan öelda, et see töötab sarnaselt tavapärase veebipõhise otsinguga, mida kasutajad on kogu maailmas juba üle kahe aastakümne (näiteks Google ise teinud) - internet ilimitada revenda. Bing ja nii on). Sellepärast ma usun, et iga kaasaegse poodiga tegeleva ettevõtja edu saavutamise võti on seal juured täpselt Amazoni toodete märksõnauuringute põhjal. Loomulikult on sellel ülerahvastatud platvormil tõeline suurte aegade müüjaks vaja tugev turunduskomponent. Mitte öelda, et te ei pääseks kunagi oma konkurentsivõimelise teadustöö tegemise ajaks juhtpositsiooni saamiseks. Sellegipoolest olen kindel, et just tootekirjade optimeerimine on esimene asi, mida tuleb teha veebipõhise otsingu paremaks kokkupuuteks. Sellepärast ma hakkan teile lühidalt näitama, kuidas hallata Amazoni toodete märksõnauuringuid - ja jääda lõpuks otsingukonkursist välja.

Tase 1: Seemnekeelsed märksõnad

Alusta laiaulatuslikku märksõnauuringutest Amazoni toodete jaoks, lihtsalt pannes oma peamise eesmärgi Google'i otsinguriba. Nii saate pilti sellest, kuidas inimesed tõenäoliselt teie kaupu otsivad. Järgmisena keskendu oma pikkade saba märksõnadele ja konkreetsetele fraasidele, mis on tihedalt seotud teie niši. Samal ajal oleks see hästi kujundatud otsus, et spioon mõnele juhtivale müüjale, kes töötab oma tilk-laevanduses aastaid, spiooniks. Siin on kõik need spetsiaalselt loodud jälgimisvahendid ja veebiraamid.

2. aste: arukad ideed

Järgmine samm on valida õige märksõna uurimisvahend Amazoni toodete jaoks. Õnneks on palju erinevaid võimalusi, enamik neist on saadaval avatud juurdepääsus. Loomulikult on mõned neist tasulised juurdepääsud ainult, kuid endiselt on palju head ja usaldusväärseid abistajaid, kes ei maksa penniga. Lõppude lõpuks on see mitte-brainer ja teie otsustada, millist tööriista valida - tegelikult on enamik neist mõeldud peamiselt märksõnade otsinguks, et anda teile lõpuks mõningaid väärtuslikke konkurentsisoovitusi.

Tase 3: mõõdiku analüüs

Ja siin me jõuame lõpuks punkti juurde. Asi on selles, et Amazoni toodete märksõnauuringute käivitamisel on tõenäoliselt tegemist tuhandete paljutõotavate märksõnade ideede üle. Seega peamine väljakutse on otsustada, millised neist on tõesti väärt ja väärivad oma nimekirjas. Sellega kindlasti pöörake kindlasti tähelepanu järgmistele olulistele mõõdikutele:

  • Otsingumass - põhinäitaja, mis näitab, kui palju inimesi iga riigi järgi kasutas teie märksõna otsingupäringu päringus .
  • Klikid - näitab märksõna üldisi väljavaateid liikluse tekitamiseks ja ostjate sagedaseks kasutamiseks.
  • Keerukus - vastasel juhul märksõna keerukus, mida peaksite hindama, et leida võimalikult lühimaid otsingusõnasid, mis aitaksid rohkem liiklust teie tootenumbrite loendisse.
December 7, 2017