Back to Question Center
0

Kõige kasulikum veebisaitide eemaldamise tööriist arendajatele - lühike ülevaade Semalt

1 answers:

Veebi indekseerimist kasutatakse tänapäeval laialdaselt erinevates valdkondades. See on keeruline protsess ja see nõuab palju aega ja jõupingutusi. Kuid erinevad veebiäri tööriistad võivad lihtsustada ja automatiseerida kogu indekseerimise protsessi, muutes andmed hõlpsasti juurdepääsetavaks ja korraldatud. Vaadake praegu kõige võimsamate ja kasulike veebiärimisprogrammide loendit - trasformatore con suoneria bticino. Kõik allpool kirjeldatud tööriistad on arendajatele ja programmeerijatele üsna kasulikud.

1. Scrapinghub:

Scrapinghub on pilvepõhine andmete hankimise ja veebi indekseerimise tööriist. See aitab sadadelt tuhandetele arendajatele koguda väärtuslikku teavet ilma probleemideta. See programm kasutab Crawlerat, mis on nutikas ja hämmastav proksi rotator. See toetab mööduvat bot-vastumeedet ja indekseerib bot-kaitstud veebisaite mõne sekundi jooksul. Veelgi enam, see võimaldab teil indekseerida oma saidi erinevatest IP-aadressidest ja mitmesugustest asukohtadest, ilma et oleks vaja puhverserveri haldamist, õnneks on see tööriist kaasas tervikliku HTTP-API-ga, mis võimaldab asju kohe teha.

2. Dexi.io: ​​

Kuna veebipõhine veebibrauser võimaldab teil Dexi.io kopeerida ja ekstraktida nii lihtsad ja täiustatud saidid. See pakub kolme peamist võimalust: Extractor, Crawler ja Pipes. Dexi.io on arendajate jaoks üks parimaid ja hämmastavaid veebiserverimise või veebi indekseerimise programme..Saate kas salvestatud andmeid salvestada oma masinale / kõvakettale või hoida seda Dexi.io serveri hostimisel kaks kuni kolm nädalat enne selle arhiveerimist.

3. Webhose.io:

Webhose.io võimaldab arendajatel ja veebimeistritel reaalajas andmeid saada ja indekseerib peaaegu igasuguseid sisu, sealhulgas videoid, pilte ja tekst. Saate faile veelgi ekstraktida ja kasutada mitmesuguseid probleeme sisaldavate failide salvestamiseks mitmesuguseid allikaid, nagu JSON, RSS ja XML. Lisaks sellele aitab see tööriist ajaloolistele andmetele juurdepääsu oma Arhiiviosakonnast, mis tähendab, et te ei kaota järgnevatel kuudel midagi. See toetab enam kui kaheksakümmend keelt.

4. Import. Io:

Arendajad saavad luua privaatsed andmekogumid või importida andmeid spetsiifilistest veebisaitidest CSV-failina kasutades Import.io. See on üks parimaid ja kõige kasulikumaid veebi indekseerimise või andmete väljavõtmise tööriistu. See võib välja printida 100+ lehti mõne sekundi jooksul ja on tuntud oma paindliku ja võimsa API-ga, mis saab programmi Import.io juhtida ja võimaldab teil hästi organiseeritud andmeid kasutada. Selle kasutaja paremaks kasutuskogemuseks pakub see programm Mac OS X, Linuxi ja Windowsi jaoks tasuta rakendusi ning võimaldab andmeid alla laadida nii teksti- kui pildivormingutes.

5. 80legs:

Kui olete professionaalne arendaja ja otsite aktiivset veebi indekseerimise programmi, proovige 80 lehte proovida. See on kasulik tööriist, mis toob kaasa tohutul hulgal andmeid ja ei anna meile suure jõudlusega veebi indekseerimise materjale. Lisaks 80legsid töötavad kiiresti ja saavad indekseerida mitu saiti või blogisid vaid sekundites. See võimaldab teil kogu uudiste ja sotsiaalse meedia saitide, RSS- ja Atom-voogude ning privaatsete reisi-ajaveebide täielikke või osalisi andmeid saada. See võib ka teie hästi organiseeritud ja hästi struktureeritud andmeid salvestada JSON-failides või Google Docsis.

December 7, 2017