Back to Question Center
0

Kas ma saan kiiresti haarata mõned Amazonase toote märksõnad, mis tõesti toimivad?

1 answers:

Siin on nelja põhitööriist Amazoni tootemärksõnade jaoks, mis tõesti toimivad. Allpool ma näitan sulle AMZ Trackerit, märksõnainspektorit, ulatust ja Unicorn Smasherit. Ma olen neid kõiki katsetanud, nii et ma julgeks öelda, et need on kõik kasutuskõlbmatud.

AMZ Tracker

Amz Tracker on tõenäoliselt parim vahend Amazonase kõige tõhusamate märksõnade jälgimiseks ja avastamiseks. See tööriist oleks väga kasulik nii algajatele müüjatele kui ka professionaalsetele ettevõtjatele juba paar aastat - verhotangon renkaat halvalla. See tähendab, et AMZ Trackeri kasutamine ei võimalda mitte ainult jälgida peamisi märksõnu, mida ostjad sellel kohal kasutavad, vaid saate vaadata ka seda, mida täpselt ja millises koguses teie lähedased konkurendid müüvad. Veelgi enam, see tööriist läheb kaugemale Amazoni tootemärksõnadest, nagu ka sisseehitatud leheküljeanalüüsi funktsioon, mille abil saate alati oma toodete nimekirja parandada. Lõppude lõpuks kuvatakse Amazoni asjakohaste objektide otsimise peal.

Märksõna Inspektor

Märksõna Inspektor ei ole ainult Amazoni toote märksõnade tööriist. Tegelikult on see täielikud komplektid erinevatest märksõnatööriistadest, näiteks Reverse ASIN-i märksõna tööriist (märksõna soovitused, mille jaoks on teatud ASIN-id), märksõnaäride tööriist (ostja märksõna, ülevalpool ostetud toode ja sellega seotud otsinguotsed), indekseerimise tester (kiire -protseduur, mille abil saate kontrollida, kas teie toodete nimekirjad on sihtturu sihtgrupile hästi nähtavad), Amazoni soovituste tööriist (otsige kõige paljutõotavaid pika saba märksõnu ja otsitavaid fraase, mis on just teie jaoks soovitatavad) ja Amazoni otsinguterminite optimeerija tööriist (et parandada teie tooteloendi kokkupuudet veebiotsinguga).

Reguleerimisala

Reguleerimisala on veel üks hea vahend Amazonase toote märksõnade uurimiseks. Tugevamate külgede hulgas on see tööriist äärmiselt kasulik, et tuvastada kõige tõhusamaid märksõnu, mida teie kõige lähemal turul olevad optimeerijad võtavad. Lisaks võib rakendusala aidata teil tuvastada mõningaid lootustandvaid märksõnu, mis hetkel populaarsust saavad, ja soovitavad ka teie jaoks. Lõppkokkuvõttes on see tööriist suurepärane ka PPC kampaania optimeerimise puhul ja väga piiratud konkurentsi korral väga tulusate marginaalide otsimine. Ja pidage meeles, et see tööriist võib olla sama kasulik, et muuta asjad lihtsamaks ja kindlasti ohutumateks - oma riskijuhtimisfunktsiooniga saab reguleerimisala näidata teile prognoositavat kuutulu, müügi kiirust ja puhastulu mõistlikul eeldusel pärast FBA (täitmine Amazoni poolt ) kulud.

Unicorn Smasher

Unicorn Smasher on tõesti hull nime tööriista jälgimiseks, et töötada Amazoni tootemärksõnadega, kuid see on ikka veel tuntud kui ideaalne vahend selle üle, et seal domineeriks. Üldiselt võib see kõikehõlmav tööriist aidata teil hinnata põhjalikku analüüsi, bestselleri paremusjärjestust, müügihindamist, klientide ülevaateid, hõlpsat haldamist ning kõige uuemaid tulude prognoose. Kasuta Unicorn Smasher, et unustada sellest juhuslikest oletustest, mida olete kunagi pidanud tegema korraga ja kõigi jaoks.

December 7, 2017